Шотокан карате-до Київщини: всі трофеї 2019 року

Продовжуємо серію публікацій про підсумки спортивного сезону-2019, згадуємо минулий рік, яким він був для представників Київщини у різних видах спорту.

Підсумував здобутки спортсменів Київської області за 2019 рік у шотокан карате-до провідний каратист Київщини Дмитро Влох, який окрім карате розиває в області на посаді голови обласної федерації спортивні танці та футбол.

Дмитро Влох

Кілька цікавих фактів про шотокан карате-до. Один з основних стилів японського карате Шотокан в перекладі з японського означає буквально, «будинок сосен, що колишуться» або «зал сосни і моря». Шотокан карате-до – це традиційне карате для самозахисту, зміцнення здоров’я, а також отримання філософських знань та формування характеру особистості. Важливою складовою частиною тренувань є змагальний процес, під час якого відбувається перевірка і тестування каратиста.

З початку 2000-х в Україні почав свій розвиток шотокан карате-до. А віднедавна і на Київщині набирає обертів цей вид бойових мистецтв.

Так, 1 червня минулого року вперше на території України, в Пущі Водиці відбувся WSKF чемпіонат України з шотокан карате-до за участю 300 каратистів, який став відбірковим до чемпіонату світу.

Відзначилися і спортсмени Київщини. Святослав Влох (4 ДАН WSKF), який очолює Федерацію Шотокан Карате-До України, посів 1 місце в категорії 55+ Чоловіки КАТА, 1 місце в категорії 50+ Чоловіки КУМІТЕ абсолют.

Дмитро Влох посів 1 місце в категорії 21-34 р Чоловіки КАТА, 2 місце в категорії 21-34 р Чоловіки ДЖІЙЮ КУМІТЕ абсолют.

Сергій Осинський, шеф-інструктор (6 ДАН WSKF) посів 1 місце в категорії 50-54 р Чоловіки КАТА.

Олександр Волошин виборов 3 місце в категорії  50-54 р Чоловіки КАТА

А 23-24 серпня переможці всеукраїнської першості, а це 21 спортсмен вперше в історії України відправилися до японського Токіо на чемпіонат світу з шотокан карате-до WSKF. Присвятили змагання святкуванню 30-ї річниці міжнародної організації WSKF (Всесвітня федерація шотокан карате-до). Участь у змаганнях взяли понад 700 каратистів з 36 країн світу.

Збірна команда України

Збірна України виборола 10 медалей, і значний внесок зробили спортсмени Київщини:

Святослав Влох -  1 місце в категорії чоловіки ветерани куміте 55+ (фото 14)

Сергій Гармай - 3 місце в категорії чоловіки джіу куміте -44. (фото 15)

Дмитро Влох - 4 місце в категорії чоловіки (21-34) джіу куміте 75+

Церемонія нагородження ЧС в Токіо

20-22.08.2019 - суддівський та технічний семінар з шотокан карате-до у Токійському будокані

Сергій Осинський, шеф-інструктор шотокан карате-до України та Святослав Влох, Президент Федерації шотокан карате-до України на а чемпіонаті світу отримали відзнаку Всесвітньої федерації шотокан карате-до