Масовий спорт на Київщині: навчальні заклади Вишгородського району отримали комплекти спортінвентарю

Сьогодні, 23 квітня, заклади освіти комунальної власності Вишгородського району Київської області отримали комплекти спортивного інвентарю для залучення школярів Вишгородщини до занять руховою активністю. 

 

 

Такий захід відбувся в межах реалізації  Київської обласної програми розвитку фізичної культури та спорту «Київщина спортивна» на 2022-2025 роки.

 

 

Відзначимо, що сьогодні для Вишгородщини презентовано та вручено 49 комплектів спортивного інвентарю. А загалом для Київщини придбано 678 наборів, тендерну закупівлю якого здійснив Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

 

 

А урочисто вручали спортінвентар перший заступник голови Київської обласної військової адміністрації Микола Бойко, директор департаменту масового спорту та здоров’я нації Сергій Тимофєєв, керівник Управління молоді та спорту Київської ОВА Володимир Стеценко, директор Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Андрій Михальчук, , а також представники Вишгородської районної державної адміністрації - голова Олексій Данчин із заступником Павлом Журбою.

 

 

Такий потрібний спортивний реманент стане в нагоді для залучення всіх верств населення  Київщини до  занять руховою активністю, популяризації фізичної культури і спорту, зміцнення здоров’я, підвищення психоемоційного стану в умовах воєнного стану, пропагування здорового способу життя, забезпечення впровадження оздоровчої рухової активності серед усіх верст населення, у тому числі осіб з інвалідністю, ветеранів війни, учасників бойових дій.

 

 

Загалом, ідентичні комплекти отримають всі заклади освіти комунальної власності Київської області, молодіжні центри, координатори (фахівці) заходів з реалізації соціального проекту програми президента України «Активні парки – локації здорова Україна».

 

 

Що ж увійшло до комплекту спортінвентарю? Це м’ячі для ігрових видів спорту, набори для бадмінтону, фрізбі, петанку, черліденгу, флорболу, доджболу, регбі-5, а також різноманітні спортивні снаряди на кшталт скакалок з лічильником, гімнастичних обручів та багато всього іншого. Загалом 24 найменування. А поміститься цей шикарний комплект в брендовану сумку для інвентаря з логотипом «Київщина».

 

 

 

Світлини прес-служби Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

24.04.2024

Вишгородська РДА
Читати далі
Згорнути