Пліч-о-пліч. Володимир Стеценко нагородив фіналістів баскетбольної ліги Бучанщини

Відразу чотири фінали з волейболу та баскетболу відбулися напередодні в Бучанському районі. Хлопці та дівчата змагались за право називати себе найкращими в районі та представляти Бучанщину в обласних змаганнях пліч-о-пліч.

 

 

Свої найкращі команди в баскетбольній лізі серед юнаків представили Бородянська, Гостомельська, Вишнева та Ірпінська громади. Змагання приймала Академія спорту в Бучі.

 

 

Привітати команди в фіналі, повболівати та підтримати  своїх спортсменів завітав очільник Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації Володимир Стеценко. Відзначимо, що нашому керівнику й самому не чужий баскетбольний кошик. Щороку він привозить до Управління нагороди, часто найвищого ґатунку, з чемпіонатів України та національних турнірів з баскетболу серед ветеранів.

 

Володимир Стеценко на всеукраїнському турнірі з баскетболу серед ветеранів

Хвилюючі матчі, пліч-о-пліч гра в команді та з суперником. На кожному фіналі тільки й говорили “Переможуть наші!”

 

 

В результаті перемогу в баскетболі серед юнаків святкувала Вишнева громада. Вона й представить Київщину в баскетбольній лізі обласного етапу. Друге місце посіли ірпінці, а третє між собою розділили відповідно гостомельці та бородянці. В церемонії нагородження взяв участь Володимир Стеценко, який був удостоєний честі вручити нагороди фіналістам.

 

Вишнева громада - переможці районного етапу пліч-о-пліч

 

Відзначимо, що в баскетболі серед дівчат перемогу виборола Білогородська громада. Волейбол дівчата – Бородянська громада, юнаки – Ірпінська громада.

 

Максим Бишок, директор "Академіїї спорту" та Володмир Стеценко, очільник Управління молоді та спорту КОВА

 

Отже, Бучанський район визначився уже зі всіма представниками на обласних змаганнях. Може й на всеукраїнських змаганнях гратиме команда Бучанського району? Побачимо!

 

 Володмир Стеценко, очільник Управління молоді та спорту КОВА та Сергій Виговський, завідувач сектору культури, молоді, спорту та туризму Бучанської РДА

 

#разомпереможемо #шкільніліги #плічопліч #scl #scl_kyivregion #Київщина

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

26.04.2024

Читати далі
Згорнути