Чемпіонату України з шотокан карате-до. Фото

Святослав та Дмитро Влохи - чемпіони України з шотокан карате-до

Вперше на території України відбулася подія у світі карате національного масштабу. Міжнародна тенісна академія стала ареною для проведення WSKF чемпіонату України з шотокан карате-до.

Важливість змаганням надавав той факт, шо вони стали відбірковими до чемпіонату світу, що відбуватиметься у японському Токіо 18-25 серпня.

 

 

300 найкращих вітчизняних шотокан-каратистів взяли участь у змаганнях - Дніпропетровська, Донецька, Київська, Луганська, Львівська, Закарпатська, Одеська, Сумська та Харківська області.

Спортсмени серед вікових груп від 7 до 55+ років змагалися в категоріях  КАТА, КУМІТЕ, ДЖІЙЮ КУМІТЕ, командне КАТА та командне КУМІТЕ.

Відзначимо, що почесним гостем та головним суддею змагань виступав Хітоші Касуя (Hitoshi Kasuya) з Японії, шеф-інструктор Всесвітньої Федерації шотокан карате-до.

 

 

Родзинкою всеукраїнської першості для Київщини стала участь у змаганнях вельми титулованих представників нашої області. Зокрема її яскравого представника, людини, яка за який би вид спорту не береться, неодмінно стає переможцем – футбол це, спортивні танці чи бойові мистецтва. А мова йде про Дмитра Влоха, очільника Київського відокремленого підрозділу громадської організації «Асоціація спортивного танцю України». Та нарівні з сином змагався і Святослав Влох, Президент Федерації Шотокан Карате-До України та національної, європейської та всесвітньої федерацій спортивного танцю.

Отже, до вашої уваги результати спортсменів Київської області:

Святослав Влох - категорія 55+, чоловіки КАТА – 1 місце

                              категорія 50+, чоловіки КУМІТЕ абсолют – 1 місце

Дмитро Влох - категорія 21-34 роки, чоловіки КАТА - 1 місце

                       категорія 21-34 р., чоловіки ДЖІЙЮ КУМІТЕ абсолют - 2 місце

Сергій Осинський - категорія 50-54 р., чоловіки КАТА - 1 місце

Олександр Волошин - категорія  50-54 р., чоловіки КАТА - 3 місце.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

13.06.2019

Читати далі
Згорнути