Танцювальний спорт Київщини. Фото

Танцювальний спорт Київщини: пригадуючи 2019-й

2019-й давно позаду. А ми продовжуємо згадувати рік, підбиваючи підсумки спортивного сезону-2019, яким він був для представників Київщини з різних видів спорту.

 

 

Про досягнення у такому красивому виді спорту, як танцювальний спорт з нами поділився Вадим Советченко, президент Київського обласного відділення  «Всеукраїнської федерації танцювального спорту».

 

 

Танцювальний спорт – в перекладі з англійської - Dancesport - це змагальні бальні танці, на відміну від соціальних або виставкових танців. Це справжній спорт у поєднанні з мистецтвом.

 

 

Згідно рейтингу Федерації молоді і спорту України, Київська область по очкам посідає 5 місце в Україні з танцювального спорту.

 

 

Одним з головних досягнень пан Президент Федерації вважає виступ команди «Адажіо» у німецькому Бремені (07.12.2019) на чемпіонаті світу серед команд формейшен з латиноамериканської програми. Команда з Ірпеня (керівники Віталій Салямон і Катерина Салямон-Міхєєва) вперше представляла Україну на міжнародній арені такого високого рівня і відразу змогла потрапити до півфінал, де посіла 11 місце.

 

 

Також «Адажіо» цьогоріч стали чеміонами України.

 

 

На чемпіонаті України в категорії «ювеналы-2» (10-11 років) в програмі «стандарт» Артем Жейда, / Анастасія Репа (Адажіо, Ірпінь) посіли 5 місце. А Гліб Внуков / Варвара Красківська (Славутич-Стар, Славут) стали шостими.

 

 

«Загалом в Київській області ми провели два всеукраїнських змагання. До Білої Церкви взяти участь завітали 1400 танцюристів з усієї країни», - завершує підсумки своєї роботи Вадим Советченко.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Підсумки кікбоксингу ВАКО

Підсумки бейсболу

Підсумки хортингу

Підсумки всіх видів спорту

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

16.01.2020

Читати далі
Згорнути