Сузір’я хортингу 2019. Фото

«Сузір’я хортингу»: сила і честь

В Ірпіні відбулася церемонія нагородження за результатами 2019 року національного конкурсу «Сузір’я хортингу».

Переможців визначали серед спортсменів, тренерів, суддів, спортивних клубів, меценатів та організаторів. Всіх причетних до українського виду єдиноборств в такому видовищному виді бойових мистецтв як хортинг.

 

 

Найкращими стали й представники Київської області, де люблять і розвивають національний вид спорту.

У номінації «Спортсмен року» було названо шістьох найкращих хортингістів – з Київщини, Києва та Рівненської області.

Зокрема сімнадцятирічний ірпінський хортингіст Михайло Сергієнко став найкращим спортсменом року у розділі «Двобій» - юніор. У 2019 році він не пропустив жодного змагання в Україні, переміг на чемпіонатах світу і Європи, став володарем Кубка світу.

 

 

Також в номінації «Спортсмен року» в розділі «Двобій», але вже серед дорослих перемогла Вікторія Лісова з смт Гостомель.

 «У цьому році спортсмени показали дуже добрий результат на чемпіонаті Європи і світу, оскільки підготовку забезпечували кваліфіковані тренери як в областях, так і в самій збірній України», – зазначив голова відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області Ігор Малинський.

У номінації «Меценат року» переможцем став тренер, президент Ірпінської федерації хортингу Михайло Лакей.

Найкращим «Клубом  року» став «Характерник» (Вишгород).

Також Київська область посіла друге місце у всеукраїнському рейтингу з виду спорту "Хортинг" за результатами змагань у 2019 році.

 

 

Конкурс «Сузір’я хортингу» відбувся вже вчетверте, але вперше – у статусі всеукраїнського. На фінал до Ірпеня з’їхалися хортингісти з восьми областей України. Урочисте нагородження відбулося в Університеті Державної фіскальної служби.

«Я дуже задоволений, що представники цього виду спорту по всій території України намагаються бути першими. Кращі спортсмени – з одного регіону, кращий тренер – з іншого. Дуже велика географія, і це дуже приємно», – наголосив президент Всеукраїнської федерації хортингу Станіслав Федоров.

 

 

Фото Олега Гриба, регіональне інформаційне агентство ITV

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

15.01.2020

м.Ірпінь
Читати далі
Згорнути