Київська обласна школа ройових. На Київщині відбулися вишколи роїв гри Сокіл «Джура»

На Київщині відбулися вишколи «Київська обласна школа ройових – 2» та «Київська обласна школа ройових – 3». Молодіжні заходи спрямовані на підготовку та навчання представників роїв гри Сокіл "Джура".

 

 

Пропрацювали разом з наставниками підвищення їх лідерських якостей та компетентностей, командоутворення, вдосконалення джурівських умінь ройових, як помічників своїх виховників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

 

 

60 юнаків та дівчат старшого шкільного віку, які пройшли навчання і отримали посвідки ройових, тепер готові впроваджувати та застосовувати отримані знання, уміння і навички в своїх роях у навчальних закладах громад Київщини під час проведення гри «Джура».

 

 

Також в рамках програми заходу була проведена Молодіжна патріотична гра щодо утвердження української національної та громадянської ідентичності «Youth game» – захоплююча подорож, покликана захопити та об'єднати молодь, досліджуючи спектр історії та культури, мову та символи, географію, музику та кіно.

 

 

Захід організовано Управлінням молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації, в партнерстві з департаментом освіти і науки Київської обласної військової адміністрації, спільно з КЗ КОР «Київський обласний молодіжний центр» та КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» за підтримки управління утвердження української національної та громадянської ідентичності Міністерства молоді та спорту України.

 

 

Дякуємо нашим Захисникам - Збройним силам України, що тримають над нами небо!

Віримо в Перемогу над російською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

26.04.2024

Читати далі
Згорнути