Спортсмени Київщини у 2019 році зуміли гідно представити нашу область на всеукраїнській та міжнародній аренах з олімпійського, неолімпійського та паралімпійського видів спорту. Спільними зусиллями Київська область виборола 2247 медалей, серед яких 849 золотих, 611 срібних та 663 бронзових нагороди. На міжнародних змаганнях здобуто 608 медалей (260-177-171), на всеукраїнських - 1639 медалей (637-472-530).
З них:
Паралімпійські види спорту: 61 медаль (22-24-15)
- міжнародні змагання: 50 медалей (18-19-13)
- всеукраїнські змагання: 11 медалей (4-5-2)
Олімпійські види спорту: 1333 медалі (502-380-451)
- міжнародні змагання: 315 медалей (122-98-95)
- всеукраїнські змагання: 1020 медалей (381-283-356)
Неолімпійські види спорту: 851 медаль (372-244-235)
- міжнародні змагання: 243 медалі (120-60-63)
- всеукраїнські змагання: 608 медалей (252-184-172)
МЕДАЛЬНИЙ ЗАЛІК ПО МІСЯЦЯМ
ІІ ПІВРІЧЧЯ 2019 РОКУ
12. Грудень спортсменів Київщини: здобуто 124 медалі (48 золотих, 38 срібних, 38 бронзових):
- міжнародні змагання: 37 медалей (15-10-12)
- всеукраїнські змагання: 87 медалей (33-28-26)
З НИХ:
Паралімпійські види спорту: 7 медалей (1-3-3)
- міжнародні змагання: 7 медалей (1-3-3)
Олімпійські види спорту: 51 медаль (17-16-18)
- міжнародні змагання: 10 медалей (3-4-3)
- всеукраїнські змагання: 43 медалі (15-13-15 )
Неолімпійські види спорту: 64 медалей (29-18-17)
- міжнародні змагання: 20 медалей (11-3-6)
- всеукраїнські змагання: 44 медалі (18-15 -11)
11. Листопад для спортсменів Київщини: здобуто 201 медаль (93 золоті, 54 срібних, 54 бронзових):
- міжнародні змагання: 63 медалі (33-10-20 )
- всеукраїнські змагання: 138 медалей (60-44-34 )
З НИХ:
Паралімпійські види спорту: 3 медалі (0-2-1)
- міжнародні змагання: 1 медаль (0-1-0 )
- всеукраїнські змагання: 2 медалі (0-1-1 )
Олімпійські види спорту: 128 медалей (54-36-38 )
- міжнародні змагання: 35 медалей (14- 6-15)
- всеукраїнські змагання: 93 медалі (40-30-23 )
Неолімпійські види спорту: 70 медалей (39-16-15 )
- міжнародні змагання: 27 медалей (19- 3-5)
- всеукраїнські змагання: 43 медалі (20-13-10 )
10. Жовтень для спортсменів Київщини: здобуто 229 медалей (77 золотих, 81 срібна, 71 бронзова):
- міжнародні змагання: 73 медалей (28-25-20)
- всеукраїнські змагання: 156 медалей (49-56-51)
З НИХ:
Паралімпійські види спорту: 9 медалей (4-4-1)
- міжнародні змагання: 6 медалей (3-2-1)
- всеукраїнські змагання: 3 медалі (1-2-0)
Олімпійські види спорту: 110 медалі (34-40-36)
- міжнародні змагання: 38 медалей (10-13-15)
- всеукраїнські змагання: 70 медалей (24-25-21)
Неолімпійські види спорту: 112 медалей (39-39-34)
- міжнародні змагання: 29 медалей (15-10-4)
- всеукраїнські змагання: 83 медалі (24-29-30)
9. Вересень для спортсменів Київщини: здобуто 155 медалей (58 золотих, 50 срібних, 47 бронзових):
- міжнародні змагання: 29 медалей (13-10-6)
- всеукраїнські змагання: 126 медалей (45-40-41)
З НИХ:
Паралімпійські види спорту: 4 медалі (3-0-1)
- міжнародні змагання: 4 медалі (3-0-1)
Олімпійські види спорту: 63 медалі (17-24-22)
- міжнародні змагання: 22 медалі (8-10-4)
- всеукраїнські змагання: 41 медаль (9-14-18)
Неолімпійські види спорту: 88 медалей (38-26-24)
- міжнародні змагання: 3 медалі (2-0-1)
- всеукраїнські змагання: 85 медалей (36-26-23)
8. Серпень для спортсменів Київщини: здобуто 89 медалей (38 золотих, 23 срібних, 28 бронзових):
- міжнародні змагання: 42 медалі (14-16-12)
- всеукраїнські змагання: 47 медалей (24-7-16)
З НИХ:
Олімпійські види спорту: 71 медаль (31-17-23)
- міжнародні змагання: 25 медалей (7-11-7)
- всеукраїнські змагання: 46 медалей (24-6-16)
Неолімпійські види спорту: 18 медалей (7-6-5)
- міжнародні змагання: 17 медалей (7-5-5)
- всеукраїнські змагання: 1 медаль (0-1-0)
7. Липень для спортсменів Київщини: здобуто 150 медалей (56 золотих, 50 срібних, 44 бронзових):
- міжнародні змагання: 43 медалі (20-13-10)
- всеукраїнські змагання: 107 медалей (36-37-34)
З НИХ:
Паралімпійські види спорту: 4 медалі (0-3-1)
- міжнародні змагання: 4 медалі (0-3-1)
Олімпійські види спорту: 96 медалей (37-32-27)
- міжнародні змагання: 26 медалей (10-10-6)
- всеукраїнські змагання: 70 медалей (27-22-21)
Неолімпійські види спорту: 50 медалей (19-15-16)
- міжнародні змагання: 13 медалей (10-0-3)
- всеукраїнські змагання: 37 медалей (9-15-13)
6. Червень для спортсменів Київщини: здобуто 225 медалей (97 золотих, 59 срібних, 69 бронзових):
- міжнародні змагання: 36 медалей (23-6-7)
- всеукраїнські змагання: 189 медалей (74-53-62)
З НИХ:
Олімпійські види спорту: 173 медалі (72-45-56)
- міжнародні змагання: 18 медалей (12-4-2)
- всеукраїнські змагання: 155 медалей (60-41-54)
Неолімпійські види спорту: 52 медалі (25-14-13)
- міжнародні змагання: здобуто 18 медалей (11-2-5)
- всеукраїнські змагання: 34 медалі (14-12-8)
5. Травень для спортсменів Київщини: здобуто 104 медалі (48 золотих, 27 срібних, 29 бронзових):
- міжнародні змагання: 48 медалей (21-12-15)
- всеукраїнські змагання: 56 медалей (27-15-14)
З НИХ:
Олімпійські види спорту: 66 медалей (31-15-20)
- міжнародні змагання: 14 медалей (7-1-6)
- всеукраїнські змагання: 52 медалі (24-14-14)
Неолімпійські види спорту: 38 медалей (17-12-9)
- міжнародні змагання: 34 медалі (14-11-9)
- всеукраїнські змагання: 4 медалі (3-1-0 )
4. Квітень для спортсменів Київщини: здобуто 222 медалі (89 золотих, 68 срібних, 65 бронзових):
- міжнародні змагання: 67 медалей (26-25-16)
- всеукраїнські змагання: 155 медалей (63-43-49)
З НИХ:
Паралімпійські види спорту: 1 медаль (1-0-0)
- всеукраїнські змагання: 1 медаль (1-0-0)
Олімпійські види спорту: 125 медалей (50-37-38):
- міжнародні змагання: 43 медалі (18-15-10)
- всеукраїнські змагання: 82 медалі (32-22-38)
Неолімпійські види спорту: 96 медалей (38-31-27):
- міжнародні змагання: 24 медалі (8-10-6)
- всеукраїнські змагання: 72 медалей (30-21-21)
3. Березень для спортсменів Київщини: здобуто 321 медаль (138 золотих, 83 срібних, 100 бронзових):
- міжнародні змагання: 38 медалей (17-9-12)
- всеукраїнські змагання: 283 медалей (121-74-88)
З НИХ:
Паралімпійські види спорту: 15 медалей (9-4-2)
- міжнародні змагання: 10 медалей (7-2-1)
- всеукраїнські змагання: 5 медалей (2-2-1)
Олімпійські види спорту: 181 медалі (69-47-65)
- міжнародні змагання: 16 медалей (8-4-4)
- всеукраїнські змагання: 165 медалі (61-43-61)
Неолімпійські види спорту: 125 медалей (60-32-33)
- міжнародні змагання: 12 медалей (2-3-7)
- всеукраїнські змагання: 113 медалей (58-29-26)
2. Лютий для спортсменів Київщини: здобуто 338 медалей (128 золотих, 91 срібна, 119 бронзових)
- міжнародні змагання: 106 медалей (36-32-38)
- всеукраїнські змагання: 232 медалі (92-59-81)
З них:
Паралімпійські види спорту: 9 медалей (0-4-5 )
- міжнародні змагання: 9 медалей (0-4-5 )
Олімпійські види спорту: 191 медалі (67-52-72)
- міжнародні змагання: 51 медаль (15-15-21)
- всеукраїнські змагання: 140 медалей (52-37-51)
Неолімпійські види спорту: 138 медалі (61-35-42)
- міжнародні змагання: 46 медалей (21-13-12)
- всеукраїнські змагання: 92 медалі (40-22-30)
1. Січень для спортсменів Київщини: здобуто 79 медалей (27 золотих, 25 срібних, 27 бронзових):
- міжнародні змагання: 26 медалей (14-9-3)
- всеукраїнські змагання: 53 медалі (13-16-24)
З НИХ:
Паралімпійські види спорту: 9 медалей (4-4-1)
- міжнародні змагання: 9 медалей (4-4-1)
Олімпійські види спорту: 70 медалей (23-21-26)
- міжнародні змагання: 17 медалей (10-5-2)
- всеукраїнські змагання: 53 медалі (13-16-24)
Неолімпійські види спорту: 0 медалей
Фотогаларея ЧЕМПІОНІВ ЄВРОПИ ТА СВІТУ-2019
ОЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ
Акобія Аліна, чемпіонка Європи з жіночої боротьби серед юніорів (05-06.06.2019 р., м. Понтеведра, Іспанія)
Алексєєв Микита, чемпіон світу з греко-римської боротьби серед кадетів (29.07-02.08.2019, м. Софія, Болгарія)
Бех Катерина, (двічі чемпіонка світу з біатлону серед юніорів (02.03.2019, Брезно-Осрблі)
Будза Сергій, володар Кубку Європи зі спортивної ходьби (команда) (19.05.19, Латвія)
Гуцулюк Юлія, чемпіонка Клубного чемпіонату Європи з тхеквондо ВТФ, клас G-1 (28.02-03.03.2019 р., м. Салоніки, Греція)
Дембовський Богдан, чемпіон світу серед школярів world Combat Games у боротьбі дзюдо (Угорщина м. Будапешт, 16-21 червня)
Домець Володимир, чемпіон клубного чемпіонату Європи з тхеквондо ВТФ, клас G-1 (28.02-03.03.2019 р., м. Салоніки, Греція)
Корчовий Артем, чемпіон з дзюдо Всесвітніх ігор з єдиноборств серед школярів Combat Games (16-21.06.2019 р., м. Будапешт, Угорщина)
Крижанівський Ростислав, чемпіон з плавання XV літього Європейського юнацького фестивалю (21-27.07.2019 р., м. Баку, Азербайджан)
Мухамед Аміна, чемпіонка світу серед школярів world Combat Games у боротьбі вільній, Угорщина (м. Будапешт, 16-21 червня)
Потапова Ніка, чемпіонка світу серед молоді зі скелелазіння (Італчія, 22-31.08.19 р.) та чемпіонка Європи зі скелелазіння (4-6 жовтня, Едінбург (Великобританія)
Пушенко Богдан, володар Кубку Європи з дзюдо (м. Копер Словенія 27-28.10.2018)
Слобода Дарина, чемпіонка командного чемпіонату Європи з легкоатлетичних багатоборств, Суперліга (06-07.07.2019 р., м. Луцьк)
Ткаченко Єгор, чемпіон Європи з боксу серед школярів (м. Тбілісі, 02-12 серпня 2019 р.)
Яценко Андрій, чемпіон Європи U-23 з боротьби вільної (02-11.03.2019 р., м. Нові Сад, Сербія)
НЕОЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ
Афонін Данило / Шамич Ксенія, чемпіони Європи зі спортивних танців (1 грудня, Кишинів (Молдова)
Бербеничук Валентин, Бичківський Андрій, Дима Анатолій, чемпіони світу з гирьового спорту. 6-11 листопада, Новий Сад (Сербія)
Більський Руслан, чемпін світу з таїландського боксу з серед юніорів (28 вересня - 6 жовтня, Анталія (Туреччина)
Григоренко Діана, двічі чемпіонка світу з греплінгу серед юнаків, кадетів та юніорів (8-9 листопада, Баку (Азербайджан ). Двічі володарка Кубку світу з панкратіону (Будапешт (Угорщина)
Голінко Анастасія, двічі чемпіонка світу з греплінгу серед юнаків, кадетів та юніорів (8-9 листопада, Баку (Азербайджан)
Димченко Діана, чемпіонка світу з прибережного веслування (12-14.10.2018 р., Вікторія, Канада) та чемпіонка світу з прибережного веслування (1-3.11.2019, Гонконг)
Дріг Ольга, чемпіонка Європи з сумо (26-28.10.2018 р. м. Раквере, Естонія)
Іванов Юрій / Димченко Діана, чемпіони світу з прибережного веслування – 2019 (1-3 листопада, Гонконг)
Замятін Павло, володар Кубку світу з кікбоксингу ВАКО (16-19.05.2019, Будапешт, Угорщина)
Зінченко Андрій / Байсарова Катерина, чемпіони світу зі спортивних танців (29.04.2019 р., м. Пекін, Китай).Чемпіони Європи серед дорослих (07.12.2019, Кишинів (Молдова)
Крисько В’ячеслав, чемпіон світу з ушу (13-21.06.2019 р., м. Емейшань, Китай)
Кулібаби Леонід та Людмила, двічі чемпіони світу з комбатамозахист ІСО. 17-21 жовтня, Мотервелл (Шотландія)
Кушнір Софія, чемпіонка Європи з сумо U-16 (28-29 вересня, Угорщина)
Люта Дарина, Морозьонкова Вероніка чемпіонки світу з ушу (13-21.06.2019 р., м. Емейшань, Китай)
Мартинюк Аліна, чемпіонка світу з кікбоксингу WAKO серед юніорів (Італія 15-23.09.2018)
Павленко Володимир, володар Кубку світу з кікбоксингу ВАКО (Угорщина 16-19.05.2019)
Рева Роман, чемпіон світу з ушу (13-21.06.2019 р., м. Емейшань, Китай)
Сіроштан Євген / Завадська Єлизавета, чемпіони світу зі спортивних танців (02.10.2018 р., м. Пекін, Китай)
Фещенко Данііл, чемпіон світу з ушу (13-21.06.2019 р., м. Емейшань, Китай)
Ярьомка Світлана, чемпіонка світу з сумо (12-13 жовтня, Осака (Японія)
Команда «Dragon Boat Club Kyiv» (Київська область), чемпіони клуого чемпіонату світу з веслування на човнах "Дракон" ICF 2019 (12-15 вересня, Київ)
ПАРАЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ
Варфоломєєв Анатолій, чемпіон світу з паратриатлону (25-29.10.2018 р., м. Фуншал (Португалія)
Вовчинський Григорій, володар Кубку світу з лижних перегонів та біатлону (12-19.01.2019 р., м. Естерсунд (Швеція)
Даниліна Людмила, двічі чемпіонка Європи з легкої атлетики (06-11.03.2019 р., м. Стамбул (Туреччина)
Єзловецька Наталія, двічі чемпіонка Європи з легкої атлетики (06-11.03.2019 р., м. Стамбул (Туреччина)
Колпакчи Аліса, паратриатлон, чемпіонка світу з паратриатлону(13-17.06.2019 р., м. Безансон(Франція). Двічі переможниця Кубку світу з паратріатлону (5-6 жовтня, Аланія (Туреччина)
Кононова Олександра, тричі переможниця Кубку світу з лижних перегонів та біатлону (10-18.03.2019 р., м. Саппоро (Японія). Тричі переможниця Кубку світу (12-19.01.2019 р., м. Естерсунд (Швеція). Переможниця першого етапу Кубка світу (12-19 грудня, Ліллехаммер (Норвегія)
Носенко Микола, тричі чемпіон Європи ЧЄ з легкої атлетики (21-28.07.2019 р., м. Бохум (Німеччина)
Федина Олексій, Яременко Ілля, чемпіони світу з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та з порушенням фізичного і розумового розвитку (5-16 вересня, Лондон (Англія)
Шавкун Сергій, двічі чемпіон Європи з фехтування на візках (16-24.09.2018 р., м. Терні (Італія). Чемпіон світу з фехтування на візках (17-23 вересня, Чхонджу (Південня Корея)
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Пантеон Героїв спортивного півріччя: здобуто 1289 медалей (Фотогалерея)
ПІДСУМКИ 2019 року Київщини спортивної: змагання, медалі, звання та інші досягнення
Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook
Підписуйтесь на наш канал на Youtube
Слідкуйте за нами в Twitter
Вподобуйте нас в Instagram
11.01.2020