Всеукраїнський легкоатлетичний сезон відкрився «Різдвяними стартами»

6-7 січня київський легкоатлетичний манеж на Березняках зустрічав атлетів на першому турнірі 2024 року. Ним уже традиційно стали XXIX всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні «Різдвяні старти».

Проте якщо з одного боку, змагання затишні й домашні, з іншого, це початок сезону, тож хвилювання часто дає про себе знати, - відзначила іменита українська легкоатлетка Юлія Левченко.

«Відчуття змагань забуваються, ти виходиш з тренувального процесу й от цей перехід… Ніби й усе рідне, й тренуємося тут, і тренер поряд, умови ідеальні, але дуже страшно. І кожного року все страшніше, ніж минулого. Це такий емоційний струс для нас, щоб ми прокинулися й далі було легше», - говорила Левченко в одному з інтерв’ю.

В результаті збірна Київщини записала собі на рахунок сім нагород, дві з яких – золоті, дві срібні і три бронзові.

Так, переможцями турніру стали Віктор Самолюк у штовханні ядра та Людмила Даниліна з бігу на 3000 м.

Срібло змагань вибороли Анна Дудніченко у стрибках з жердиною та Анна Самолюк у штовханні ядра.

Третю сходинку п’єдесталу пошани посіли Аліна Корсунська з бігу на 800 м, Тетяна Чорновол на дистанції 1500 м та Андрій Посполіта у стрибках з жердиною.

ПРОТОКОЛИ ЗМАГАНЬ

За інформацією прес-служби Федерації легкої атлетики України

Фото ©Дмитро Путінцев/ФЛАУ

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!