Медальний вікенд класиків Київщини - міжнародний та національний успіх

27-28 квітня Тячів приймав понад 500 учасників традиційного міжнародного турніру з греко-римської боротьби «BOLDIZHAR MEMORIAL», присвяченого заслуженому працівнику фізичної культури та спорту, почесному громадянину міста Тячів Йосипу Болдижару.

 

 

Збірна Київщини в результаті виборола п'ять нагород - два золота, срібло та дві бронзи. Відзначимо окремо вихованців комунального позашкільного навчального закладу Київської обласної ради «Київська обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа», які брали активну участь у змаганнях та гідно представляли дитячо-юнацьку спортивну школу, здобувши повний комплект нагород.

Результати збірної Київщини:

Золото - Ярослав Якубівський, в/к 40 кг

Золото - Ілля Діденко, в/к 47 кг

Срібло - Олександр Налапко, в/к 38 кг

Бронза - Єгор Кобзар, в/к 42 кг

Бронза - Артур Маткевич, в/к 29 кг

Трішки не вистачило до перемоги Микиті Петрову (22 кг), Марку Філіпову (22 кг) та Мурату Ісмаілову (52 кг) - юнаки посіли п'яті місця.

Підготували спортсменів до змагань тренери-викладачі з боротьби греко-римської Дмитро Пікалов та Олександр Кузнєцов під керівництвом директора школи Володимира Махнюка.

 

 

Відзначимо, що минулий вікенд був доволі знаковим для класиків Київщини, про що не буде зайвим ще раз зауважити. Спортсмени представляли Центр олімпійської підготовки Київської області та СК "Крюківщина".

Так, на чемпіонаті України U-20, який також приймав Тячів, здобуто три медалі: срібло - Антон Петрина, бронзові медалі взяли Ігор Козій та Максим Скрипник.

 

 

А ще один міжнародний турнір “Petko Sirakov - Ivan Iliev” приймала столиця Болгарії Софія, де наші борці стали володарями двох нагород: Микита Алєксєєв виборов золото, Микита Політаєв – срібло.

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

29.04.2024

Читати далі
Згорнути