Мілана в Мілані: броварівка Ільясова стає дворазовою чемпіонкою світу з хортингу

27–28 квітня в Мілані (Італії) відбувся VI чемпіонат світу з хортингу серед юнаків, кадетів, юніорів та дорослих у розділах «Боротьба», «Сутичка», «Поліцейський самозахист», «Показовий виступ». Змагання проводилися в рамках всесвітнього фестивалю бойових мистецтв WBFC.

Україна була представлена 60 спортсменами із різних регіонів нашої держави, зокрема Київщини.

Серед 16 країн Україна знову показала найкращий результат та в загальному медальному заліку посіла перше місце. Другу сходинку посіла Італія, а третю – Франція.

Всього спортсмени національної збірної всіх вікових груп у чотирьох розділах вибороли: 58 «золотих», 34 «срібних» та 15 «бронзових» нагород.

Київську область представляв спортивний клуб «Воїн» (Броварська громада).

В результаті вихованка клубу Мілана Ільясова, підопічна Олександра Кононова стала дворазовою чемпіонкою світу в розділах «сутичка» та «двобій» серед вікової категорії 14-15 років та вазі до 50 кг.

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!