Спортивний урок в Тетієві. Фото

«Ти зможеш, якщо зміг я»: спортивні уроки на Тетіївщині

Славна традиція проводити в навчальних закладах Київщини спортивні уроки «Ти зможеш, якщо зміг я» продовжилася вчора в Тетієві.

 

 

А проводили спортивно-освітній захід його автори начальник Управління фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації Сергій Тимофєєв та представники Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» - директор Денис Мірзоєв з помічником Іваном Мигрином.

 

 

Завітала делегація з уроками, подарунками та метою популяризації спорту та здорового способу життя серед школярів до самого Тетієва, у загальноосвітню школу №1 та до Денихівки, де участь в заході взяли учні 5-го та 11-го класів.

 

 

Учні продемонстрували свою організованість, чіткість, кмітливість і спритність під час проведення веселих стартів, руханок та спортивних вправ. Так, програма святкового спортивно-масового заходу включала в себе спортивну та інформаційну частини. Після того, як тренери з дітками провели різноманітні естафети, розпочався цікавий діалог.

 

 

А поки закінчувалася спортивна частина і починалася освітня, поряд на тенісних столах відбувалися партії серед молодших школярів з настільного тенісу. І тут між спортом і освітою розривався малюк з класу приблизно другого-третього. Адже м’ячика розпашілий від гри школярик примудрявся, хоч і не дуже влучно, відбивати замість ракетки… підручником. Подарований гостями яскравий сувенірний блокнот з логотипами обласного управління спорту не допоміг навернути дитину до навчання, мабуть майбутнє хлопчика таки за спортом.

 

 

Сергій Тимофєєв розповідав зацікавленій дітворі про спортивний рух, про принципи олімпізму, про власний досвід спочатку як спортсмена, члена юніорської збірної України з ковзанярського спорту,  а  нині – державного службовця. У відповідь школярики поділилися, якою вони володіють інформацією про олімпійські види спорту та яким власне спортом займаються самі.

 

 

А також представники майбутнього нашої нації розповіли, ким себе бачить у майбутньому. І картина професій в Тетіївському краю вимальовується доволі оптимістична. Щодо спорту, то тут однозначно розвиватиметься воркаут, - комунікабельний Сашко розповів, що це масовий рух, заснований на заняттях фізичною культурою із застосуванням тренувального обладнання просто на відкритому просторі. І пан Тимофєєв порадував хлопця новиною, що цьогоріч тут заплановано будівництво такого майданчика.

 

 

Допомагатимуть розвивати район такі потрібні робочі професії як столяр та кранівник. Земельними володіннями перейматимуться майбутні геодезисти, археологи та ландшафтні дизайнери. Будуть і психологи, музиканти та програмісти. А гостей міста прийматимуть професіонали готельного бізнесу. Отже, майбутнє Тетіївщини в надійних руках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Стадіон з біатлону в Тетієві»: відбулося засідання Президії

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

22.10.2019

Тетіївська РДА
Читати далі
Згорнути