Будівництво стадіону з біатлону в Тетієві. Фото

«Стадіон з біатлону в Тетієві»: відбулося засідання Президії

21 жовтня в Тетієві на Київщині відбулося засідання Президії Федерації біатлону України в Київській області.

 

 

На запрошення Федерації участь у розширеному засіданні взяв Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації.

 

 

Головною темою наради стало обговорення будівництва біатлонного стадіону в Тетієві. Невипадково саме Тетіїв обраний місцем можливого будівництва спортивної бази, і мова про зведення лижоролерної траси йде вже не давно. Адже саме це місто завжди було і лишається центром біатлону. Тут є потенціал, постійно з’являються нові імена, проводяться змагання влітку і взимку. Наприклад, цього ж дня відбувався відкритий чемпіонат Київської області з літнього біатлону.

Замовником будівництва стадіону з біатлону виступає комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний центр олімпійської підготовки».

 

 

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак підкреслив, що Україна, де біатлон є популярним видом спорту, лишається єдиною з 20-ти країн, яка не має ліцензійного спортивного комплексу. Але Федерація має велике бажання все ж таки увійти до європейської сім’ї та проводити змагання європейського рівня. Все, що для цього потрібно за словами Володимира Михайловича – активність, логіка і маленькі кроки.

 

Володимир Бринзак

Підтримав пана Бринзака й Сергій Тимофєєв, наголосивши, що для Київської області біатлон є пріоритетним зимовим видом спорту. А також розповів про кроки, які здійснює ввірене йому Управління для підтримки біатлоністів Київщини, як то - стипендії видатним спортсменам та тренерам, створення резервної штатної збірної, проведення чемпіонатів і Кубків Київської області, забезпечення участі спортсменів у всеукраїнських змаганнях.

 

Сергій Тимофєєв

Другим питанням порядку денного стало обговорення стану підготовки спортсменів Київщини, які входять до складу національної команди України з біатлону до сезону 2019-2020 років. Нагадаємо, що імена наших біатлоністів відомі не тільки в Україні, а й далеко поза її межами, на європейських і світових аренах. Це Надія Бєлкіна, Дарина Блашко, Катерина Бех, Анастасія Рассказова, Оксана Москаленко та інші.

 

Руслан Голуб, віце-президент Федерації біатлону України, президент Київської обласної Федерації біатлону України

По завершенню засідання члени президії та запрошені гості взяли участь у проведенні літнього чемпіонату Київської області з біатлону серед юнаків та дівчат, який традиційно приймав ліс «Мазепинці».

 

Олексій Любаренко, старший тренер центру олімпійської підготовки з біатлону, виконавчий директор федерації біатлону Київської області

Руслан Майструк, Тетіївський міський голова

Роман Бондарук, генеральний секретар Федерації біатлону України

Василь Наумчук, директор Київського обласного центру олімпійської підготовки

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

22.10.2019

Тетіївська РДА
Читати далі
Згорнути