Спорт вдома в умовах коронавірусу. Фото

“Спорт вдома в умовах коронавірусу”: досвід тренера зі спортивних танців Вікторії Ільїної

Коронавірус добрався до спорту й руйнує спортивні календарі. Зупинені, перенесені та скасовані змагання ряду турнірів — як обласного чи всеукраїнського, так і міжнародного рівнів. З 17 березня в Україні офіційно введено карантин у зв’язку з загрозою зараженням коронавірусною інфекцією, і спорт пішов на вимушену перерву.
Але карантин завершиться i спортсмени з новими силами знову зможуть брати участь у всеукраїнських і міжнародних змаганнях. Саме тому спортсмени продовжують займатися спортом, але вже в домашніх умовах.
Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації започатковує інформаційний спортивний проект “Спорт вдома в умовах коронавірусу”. В рамках проекту  провідні спортсмени та тренери Київської області розповідатимуть, як тренуються та підтримують свою фізичну форму й моральних дух в домашніх умовах.

 

Вікторія Ільїна - лікар функціональної діагностики з 20-річним стажем

Стартує проект з досвіду тренера зі спортивних танців Вікторії Ільїної. Вона однією з найперших відгукнулася на запрошення прес-служби Управління фізичної культури і спорту взяти участь у так би мовити заході в умовах карантину. Як вона сама скромно представилася: “Я просто заслужений тренер України)”. Також Ільїна є суддею та тренером міжнародної категорії IDSA і головним тренером та президентом дитячо-юнацької громадської організації "Клуб спортивного танцю" Вікторія-А".
Пані Вікторія поділилася досвідом, як вона сама переживає карантин, яке місце в ньому відведене для спорту. А світлини надала все ж таки своїх вихованців і наголосила, що зроблені фото в старі-добрі докоронавірусні часи. Щоб ніхто не подумав, що її зразкові вихованці порушують умови карантину масовими зібраннями в спортзалах.

 

 

- Чи ставите завдання своїм вихованцям по тренуванню, чи практикуєте застосування індивідуальних планів? Якщо так, то яких?
- Розтяжка, скакалка, стопи, прес.
- Чи контролюєте виконання поставлених завдань вашими підопічними?
- Мої завдання розраховані на тих, кому вони реально потрібні.
- Як підтримуєте моральний дух у ваших підопічних?
- Світлинами з турнірів та мотиваційними постами.
- Чи проводите з вашими підопічними  online-тренування?
- Таких немає. Це тонкий вид рухової активності. Для малюків легше, для тих, які вище рівнем, потрібно відчувати, що робити.
- Чи маєте свій власний комплекс вправ? Час, кількість підходів, повторів і т.п.
- Я займаюся ходьбою. А ще зкидаю ролики з тими людьми, хто на мій погляд робить це грамотно.
- Чи маєте умови для занять спортом, тренажерне обладнання?
- Ні.
- Чи розповідаєте про власні тренування в соцмережах, чи даєте якісь поради публічно, чи маєте якість спортивні проекти в нових умовах?
- Я поки не до кінця уявляю собі формат тренувань для просунутого рівня в онлайн форматі. Все, що можна зробити: зберегти гнучкість, м'язовий тонус і витривалість.
- Наскільки скасовані та перенесені змагання вплинуть на подальшу спортивну кар’єру ваших вихованців?
- На жаль, вплинуть. Багато з них були “розкачані” до оптимального рівня, щоб рости і далі. А зараз навіть підтримувати цей рівень немає можливостей... Сподіваюся, що хоч вже згадану мною гнучкість, м'язовий тонус і витривалість вдасться зберегти. Займаюся розвитком інтелекту і мотиваційного ресурсу моїх спортсменів. Та сподіваюся, що невдовзі з’явиться можливість повернутися до звичного режиму.
Усім добра!

 

 

Шановна спортивна родино нашої Київщини, дорогі друзі й любі колеги, запрошуємо до проекту “Спорт вдома в умовах коронавірусу”! Діліться вашим досвідом і підтримаймо одне одного в цей непростий для спорту час!
Як взяти участь у проекті, читайте ТУТ

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

31.03.2020

Читати далі
Згорнути