Запрошуємо до інформаційного проекту «Спорт вдома в умовах коронавірусу»

Коронавірус добрався до спорту й руйнує спортивні календарі. Зупинені, перенесені та скасовані змагання ряду турнірів — як обласного чи всеукраїнського, так і міжнародного рівнів. З 17 березня в Україні офіційно введено карантин у зв’язку з загрозою зараженням коронавірусною інфекцією, і спорт пішов на вимушену перерву.
Але карантин завершиться i спортсмени з новими силами знову зможуть брати участь у всеукраїнських і міжнародних змаганнях. Саме тому спортсмени продовжують займатися спортом, але вже в домашніх умовах.
Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації започатковує інформаційний спортивний проект “Спорт вдома в умовах коронавірусу”. В рамках проекту  провідні спортсмени та тренери Київської області розповідатимуть, як тренуються та підтримують свою фізичну форму й моральних дух в домашніх умовах.
Шановна спортивна родино нашої Київщини, дорогі друзі й любі колеги, запрошуємо до проекту “Спорт вдома в умовах коронавірусу”! Діліться вашим досвідом і підтримаймо одне одного в цей непростий для спорту час!
Як взяти участь у проекті?
Дуже просто! Ви розповідаєте, як саме відбуваються ваші тренування в домашніх умовах та які поради ви б дали як спортсменам, так і звичайним людям.
Це можуть бути ваш комплекс вправ, кількість часу на спорт, індивідуальний план тренувань, спорт наодинці чи з колегами в он-лайні. Якщо ви тренер — чи ставите ви завдання і контролюєте їх виконання вашими підопічними. Обмежень немає, все на ваш розсуд.
Ваші розповіді разом з тематичними фото чи відео присилаєте на пошту прес-служби Управління фізичної культури і спорту sport-koda@ukr.net, в повідомленні на паблік Управління в Фейсбук facebook.com/SPORTKODA або діліться про “спорт вдома” телефоном: +38 097 333 46 46.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

31.03.2020

Читати далі
Згорнути