Спартакіада допризовної молоді

Спартакіада допризовної молоді по-богуславськи

Днями на стадіоні «Колос», що в Богуславі зібралися допризовники Богуславщини, щоб продемонструвати свої фізичні якості у швидкості, витривалості та силі.

Районна Спартакіада допризовної молоді, в програму якої були включені змагання з бігу на 100 м та 2000 м, підтягування на перекладині та метання гранати на дальність  мала на меті визначити рівень фізичної підготовленості майбутніх захисників Вітчизни. Загалом 83 юнаки з 8 навчальних закладів району виявили бажання перевірити свої фізичні здібності. Аналізуючи протоколи змагань, можна констатувати різний рівень фізичної підготовки юнаків.

 

 

Кращі результати в окремих видах програми продемонстрували:

Біг 100 м – Кремінь Юрій, гуманітарний коледж – 12,16 сек.                Підтягування на перекладині – Лебідь Микола, гуманітарний коледж - 34 рази.

Метання гранати на дальність - Єременко Владислав, гуманітарний коледж –45,5 м.

Біг 2000 м -  Єременко Владислав, гуманітарний коледж – 7хв.11, 24 сек.

 

 

У багатоборстві  в особистому заліку трійку призерів склали студенти Богуславського гуманітарного коледжу: 1 місце посів Єременко Владислав, друге – Осадчий Олег, третім став Григор Роман.

У командному заліку перше місце виборола перша команда гуманітарного коледжу, другими стали допризовники Богуславської ЗОШ І-ІІІ ст.№2, третіми - учні ДНЗ «Богуславський ЦПТО». Наступні місця здобули команди Саварського НВК, Богуславської спеціалізованої школи №1, Богуславського НВК «ЗОШ І-ІІІст.№3 – гімназія», Дибинецького НВК, ДПТНЗ «Богуславське вище професійне училище сфери послуг». Друга команда гуманітарного коледжу приймала участь лише в особистому заліку.

 

 

Відзначимо, що організував та провів цікавий та потрібний спортивно–масовий захід, приурочений до 33–ї річниці Чорнобильської катастрофи,  відділ культури, молоді та спорту Богуславської райдержадміністрації, який і відзначив переможців та призерів спартакіади відповідними дипломами.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

03.05.2019

Богуславська РДА
Читати далі
Згорнути