Ржищів. Презентація проектів для молоді «U-point» та «Національна ідентичність»

На зустріч з молоддю щодо питань національної ідентичності та проведення досліджень серед молоді в рамках проекту «U-point» завітав сьогодні, 26 січня до Ржищівського міського будинку культури керівник Управлінням молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації Сергій Тимофєєв.

Відзначимо, що захід для молоді Ржищівської міської громади організовано Управлінням молоді та спорту КОДА спільно з Київським обласним молодіжним центром.

 

 

Презентація проекту «U-point в Київській області» для організації роботи цифрової платформи опитування молоді U-Report наразі відбувається в різних громадах Київщини. І сьогодні представлення можливостей участі в опитуваннях серед молоді щодо ключових викликів і питань, які стосуються життя молодих людей в містах, селах, селищах, відбулося для ржищівської молоді.
U-Report - це система щотижневих опитувань молоді на важливі теми. Цифрова платформа ЮНІСЕФ об’єднує проактивну молодь, яка висловлює свої думки та прагне впливати на зміни в країні. U- Report покликаний у формі опитувань, які надходять у месенджери Вайбер, Телеграм чи Фейсбук збирати думки молоді віком 14-24 років з приводу різних сфер суспільного життя. Результати цих опитувань допомагають доносити думку молоді до ключових стейкхолдерів для започаткування сталих змін. Головна задача платформи – через відповіді молоді стати рушієм змін, які є актуальними та важливими саме для молоді.
U-Point – це локальна точка (представництво) U-Report, що здійснює регіональне адміністрування проєкту: залучає нових партнерів, збільшує кількість регіональних опитувань та респондентів, проводить заходи з неформальної освіти (в рамках тематичних пріоритетів ЮНІСЕФ). 
Відзначимо, що нещодавно відбулося офіційне відкриття офісу регіонального представництва U-point Київської області - територіальне представництво розташується в Переяславі.
Молодіжний інформаційно-просвітницький проект «Національна ідентичність» - такою стала наступна тема гутірки з молодими ржищівцями. 
Проект в громадах області презентується, зважаючи на важливість підсилення та утвердження національної ідентичності та громадянської свідомості, розвитку національно-патріотичного виховання молоді Київщини, формування української громадянської ідентичності на основі суспільно-державних національних цінностей, розуміння та усвідомлення позитивного іміджу українців у світі в контексті історичних державотворчих процесів та національно-патріотичного виховання сучасності.
Варто зазначити, що акцент було зроблено в тому числі на основні норми Закону України «Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності».

 

 

Дякуємо нашим Захисникам - Збройним силам України, що тримають над нами небо!

Віримо в Перемогу над російською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

27.01.2023

Читати далі
Згорнути