Чемпіонат з плавання серед спортсменів з вадами, Вишгород. Фото

«Повір у себе» як повірили з вадами плавці Київщини

Тиждень сумний без спорту, але дещо є!

Нещодавно, (тоді, ще коли можна було, тому все відбувалося без порушень — авт.), у Вишгороді відбувся відкритий чемпіонат Київської області з плавання та ІІ етап Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» серед спортсменів з вадами - ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями слуху, зору і розумового та фізичного розвитку.

 

 

На змагання з’їхались біля п’ятдесяти спортсменів з різних регіонів: Біла-Церква, Обухів, Бровари, Києво-Святошинський район та Київ.

 

 

На відкритті з привітанням виступили начальник регіонального центру Інваспорт Марія Віниченко та директор ДЮСШІ Микола Король, а також спонсори - міжнародний благодійний фонд МБФ Lets help та Ірина Лозова. Почесні гості побажали спортсменам міцного здоров’я, легкої води та хороших результатів.

 

 

 

Чемпіонами стали:

1.Коваленко Дар’я 50м. вільний стиль - дівчата молодша група І місце;

2.Лобко Еліна 50м. вільний стиль І місце;

3.Якобінчук Євгеній 50м. вільний стиль – юнаки – молодша група І місце;

4.Ковган Олексій 50м. вільний стиль – юнаки - старша група І місце;

5.Вознюк Владислав 50м. вільний стиль – чоловіки;

6.Пастушенко Олена 50м. брас – жінки.

 

 

Спортсмени традиційно були нагороджені дипломами та медалями.

Головний суддя та секретар ЗТУ Раїса Лагутенко та ЗТУ Яна Ситникова згідно протоколів зробили відбір кращих результатів спортсменів, які поїдуть на фінальні змагання Спартакіади.

Після нагородження спортсменів та тренерів чекали різні смаколики, за що організатори вословлюють подяку керівництву місцевої влади та особисто директору ДЮСШ.

 

 

Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо їм успішних виступів на Спартакіаді. Адже ми віримо, що вірусну загрозу буле ліквідовано, епідемію подолано і ми займатимемося спортом, адже спорт — це і є здоров’я.

 

 

 

Прес-центр «Інваспорт»

 

Зауважимо, що Управління фізичної культури і спорту виконує постанову Кабінету міністрів України про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 від 11.03.2020 №211, від 16 березня 2020 р. №215 “, наказу Міністерства молоді та спорту України від 12.03.2020, у свою чергу видаючи власні документи щодо припинення чи максимального обмеження спортивно-масових заходів. Ми усвідомлюємо всю відповідальність такого рішення перед спортсменами та з усією серйозністю ставимося до здоров’я членів спортивної родини нашої Київщини.

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

18.03.2020

Вишгородська РДА
Читати далі
Згорнути