Відкриття стадіону Колос (Ковалівка). Фото

Легенди “Динамо” Дем’яненко та Протасов відкрили побудовану в «англійському стилі» арену «Колос». ФОТО

Нарешті команда “Колос”, яка віднедавна заграла в прем’єр-лізі та боротиметься за єврокубки, зможе приймати гостьові команди на своєму власному, одноіменному полі в селі Ковалівка на Васильківщині.

 

 

Масштабним заходом відзначили відкриття нового стадіону за участю легенд “Динамо” (Київ) Анатолія Дем’яненка та Олега Протасова, політиків, футбольних функціонерів та численних представників засобів масової інформації.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

На запрошення організаторів на свято завітали заступник голови Київської обласної державної адміністрації Євген Калінін та Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту КОДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #Київщинаспортивна: відкрито сім!!! спортивних майданчиків та стадіон “Колос”

 

 

Зокрема пан Калінін мав нагоду висловити подяку від імені голови Київоблдержадміністрації Андрію Засусі, президентові футбольного клубу «Колос» (Ковалівка), який не так давно очолив Київську обласну федерацію футболу. “За особистий вагомий внесок у популяризацію та розвиток футболу на Київщині, створення сучасної спортивної бази, високий професіоналізм та відданість справі. З нагоди Дня фізичної культури і спорту”, - йшлося у святковому документі. А також пан Засуха отримав в якості подарунку футбольний м'яч з автографами хоча й не футболістів, та все ж людей, які підтримують розвиток футболу Київщини - голови обласної адміністрації Василя Володіна та його заступника Євгена Калініна.

 

 

Новий стадіон розрахований на 5000 глядачів, які зручно розміщуватимуться навколо футбольного поля, що дозволить переглядати матчі з максимальним задоволенням від улюбленої гри.

 

 

Під час проектування стадіону архітекторами було зроблено акцент на комфорті для уболівальників, а саме – максимальний огляд футбольного поля з будь-якого місця. Стадіон «Колос» має сучасне потужне освітлення 1400 люкс, що дозволяє проводити матчі в темну пору доби без будь-якого дискомфорту для телеаудиторії та уболівальників на трибунах. Підігрів газону дозволяє командам демонструвати яскравий футбол навіть за температури -10 градусів за Цельсієм. А система автоматичного, електронного поливу дає можливість підтримувати газон футбольного поля завжди в ідеальному стані.

 

 

Команди, які будуть грати на “Колосі”, матимуть в своєму розпорядженні все необхідне не лише для підготовки до матчу, а й окремі зручні та функціональні кімнати для розминки.

 

 

Освітлення стадіону, система підігріву, підтрибунні приміщення, роздягальні та місця для роботи ЗМІ відповідають не лише вимогам УАФ, а й міжнародним вимогам УЄФА. Також на стадіоні передбачено усе необхідне для здійснення телевізійних трансляцій матчів на найвищому рівні, з можливістю використання системи VAR. Це дозволяє ФК «Колос» приймати матчі кваліфікації до Ліги Чемпіонів та Ліги Європи УЄФА на власному стадіоні у Ковалівці, що є унікальним явищем для України.

 

 

Для зручності уболівальників, на стадіоні «Колос» встановлено два мультимедійних, інформаційних табло, на яких кожен уболівальник зможе побачити повтори забитих м’ячів та найбільш яскравих моментів матчу.

 

 

Арена в Ковалівці побудована в «англійському стилі», щоб кожен уболівальник на трибунах зміг побачити футболістів максимально близько. Це дозволяє відчути незабутню атмосферу футбольного свята. Отже, похід на футбол у Ковалівці буде приємним, незабутнім та безпечним.

 

 

Для VIP-гостей стадіону «Колос» облаштовані дві ложі, які відповідають усім європейським стандартам. Окремо варто сказати і про робочу зону для працівників ЗМІ. Для них підготовлена окрема зручна кімната з усім необхідним обладнанням для якісного та оперативного висвітлення матчу. А на трибунах стадіону журналістам виділені місця з найкращим оглядом футбольного поля аби жодна важлива деталь матчу не залишилась непоміченою.

 

 

До речі, унікальний стадіон «Колос» у Ковалівці єдиний в Європі, який може вмістити більш ніж в двічі більше уболівальників, ніж мешканців у цьому населеному пункті. 

 

 

Реконструкція стадіону тривала 1 рік 52 дні. За цей час на будівництві були задіяні 2500 людей та 100 одиниць важкої техніки. Будівництво стадіону коштувало 150 мільйонів гривень. Фінансування робіт повністю було здійснено сільськогосподарським підприємством «Агрофірма «Світанок».
Отже, стадіон «Колос» - це нова сторінка не лише ковалівського клубу, а й українського футболу загалом.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

03.09.2020

Васильківська РДА
Читати далі
Згорнути