Відкриття спортивних майданчиків на Київщині. Фото

#Київщинаспортивна: відкрито сім!!! спортивних майданчиків та стадіон “Колос”

Цього непростого 2020 року через карантинні обмеження скасовано чи перенесено спортивні заходи, назавжди змінені спортивні календарі, але розбудова спортивної інфраструктури Київщини не припинялася. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

 

 

Київщина спортивна 2 вересня поповнився черговими об’єктами спортивної інфраструктури — двома полями для міні-футболу розміром 42х22 м та штучним покриттям, чотирма workout-майданчиками з тренажерним обладнанням та штучним покриттям, а також оновленим повнорозмірним стадіоном “Колос”.

 

 

На церемонію відкриття завітав начальник Управління фізичної культури та спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв, який організовував, брав участь та пильнував увесь процес створення майданчиків – від закупівлі спортивного обладнання до його облаштування, що власне і звершилося урочистостями з нагоди відкриття.

 

 

А запрацювали офіційно майданчики, зведені за програмою “Київщина спортивна” за такою адресною програмою:
- міні-футбольне поле 42х22 м в Миронівці (вул.Соборності)
- міні-футбольне поле 42х22 м в Богуславі (вул. Інтернаціональна, 17). Майданчик облаштовано на території Богуславського гуманітарного коледжу імені Івана Нечуя-Левицького, який по праву вважається центром розвитку спорту в місті, маючи на території завжди заповнені спортивні майданчики для ігрових видів спорту, легкої атлетики тощо.

Також згідно проєкту біля обох футбольних майданчиків облаштовано по два тренажери – мультифітнесстанція та тренажер для людей з обмеженими фізичними можливостями.
- workout-майданчик в селі Карапиші Миронівського району (вул. Незалежності, будинок 36).  Також поряд з воркаутом одночасно з воркаутом відкрито поле для міні-футболу, збудоване за державною субвенцією по освітянській лінії.
- workout- майданчик в селі Ківшовата Таращанського району (вул. Леніна, 8) на території опорного закладу освіти “Капапишівський академічний ліцей — центр позашкільної освіти”
- workout- майданчик в селі Синява Рокитнянського району (вул. Шевченка, 1) на території ОНЗ “Синявський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
- workout- майданчик в селі Мирівка Кагарлицького району (вул. Гагаріна, 1) на території ОЗНЗ “Мирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”. Тут поряд з воркаутом віднедавна функціонує футбольний стадіон, що був збудований коштом меценатів.

 

 

На запрошення організаторів Сергій Тимофєєв разом з заступником голови Київської обласної державної адміністрації Євгеном Калініним був запрошений на відкриття нового сучасного стадіону «Колос», що базується в селі Ковалівка Васильківського району. Та про це читайте в окремій новині на нашому сайті.

 

 

Будувалися майданчики для міні-футболу та воркауту за обласною програмою розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки, яка діє території Київської області. В рамках Програми Київською обласною державною адміністрацією закуповувалося спортивне обладнання та технологічні комплектуючі для будівництва спортивних майданчиків. А вже облаштовувалися об’єкти коштом місцевого бюджету.

 

Так, на зведення workout-майданчиків з тренажерним обладнанням та штучним покриттям обласною адміністрацією передано комплекти спортивного обладнання та технологічних комплектуючиху у 2019-му. Майданчиків для занять воркаутом на території опорних закладів області заплановано 46 об’єктів.
Для облаштування футбольних майданчиків зі штучним покриттям КОДА закуплено та передано комплекти обладнання у 2020-му. Загалом таких полів за обласною програмою буде сім.

Адресна програма будівництва майданчиків

 

 

Якщо з футбольними полями все зрозуміло, практикуватимуть тут “гру мільйонів”, то що ж представляє собою сам workout -майданчик? На штучному газоні розташовані 11 тренажерів: жим від грудей - верхня тяга, СК Воркаут, жим ногами, маятник–твістер, повітряний ходок, батерфляй (без сидінь), гребний тренажер, Хос Райдер, степпер–тренажер для привідних та відвідних мʼязів стегна, орбітрек, важільна тяга. Зі зручностей за проєктом облаштовані лава та урна.

Взагалі "Workout" - це сучасний соціально-спортивний рух, який охоплює все більшу кількість молоді. Основна ідея руху - можливість для тренування свого тіла і духу є завжди і всюди, а різноманіття вправ з власною вагою дозволить підібрати навантаження будь якого рівня складності. Регулярні заняття на спортивних тренажерах для воркауту дадуть відмінний результат у формуванні красивої фігури без зайвих витрат на відвідування спортзалів. Хто займається воркаутом,  не тільки розвиваються фізично, а й зміцнюють силу духу.

 

 

“На виконання програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна», яку ініціювала Київська обласна державна адміністрація та підтримали депутати Київської обласної ради, за рахунок обласного бюджету та коштів платників податків всієї області Адміністрацією цьогоріч  було закуплено 7 комплектів спортивного обладнання для облаштування міні-футбольних майданчиків, - відзначив Сергій Тимофєєв. - До Миронівки й Богуслава обласна адміністрація у 2020-му закупила та передала комплекти обладнання для облаштування мультифункціонального спортивного майданчика, на загальну суму 930 000 грн. за кожен комплект. Зауважу, що облаштовувалися майданчики коштом місцевого бюджету. До Мирівки, Ківшоватої, Карапишів та Синяви у 2019-му передано комплекти спортивного обладнання та технологічних комплектуючих вартістю 323 533,50 гривень за кожен для облаштування на території опорних навчальних закладів майданчиків для занять workout, яких загалом цьогоріч заплановано 46».

 

 

В рамках робочого візиту Київщиною за дорученням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна, окрім відкриття нових спортоб’єктів Сергієм Тимофєєвим було здійснено інспекцію спортивної інфраструктури, проведено робочі наради та зустрічі з громадою.

 

 

УРОЧИСТОСТІ СПОРТИВНОГО СВЯТА

Що ж до урочистої церемонії з нагоди відкриття спортивного об’єкту, то святковий захід відбувався з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту, протиепідемічних правил, встановлених МОЗ та рішень головного державного санітарного лікаря і регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

 

Завітали на урочистості, окрім заслуженого працівника фізичної культури і спорту Сергія Тимофєєва, представники Миронівської та Богуславської об’єднаної територіальної громади та Миронівського, Таращанського, Рокитнянського й Кагарлицького районів, делегати від місцевого самоврядування, господарі нових спортивних майданчиків – очільники учбових закладів та місцева громада.

 

 

І яке ж свято без дарунків? Сергій Тимофєєв вручив школі сітку з футбольними, волейбольними та баскетбольними м'ячами, а всім гостям свята - сувенірну продукцію з символікою обласного управління спорту.

 

 

За яким графіком функціонуватимуть відкриті споруди, залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні, адже адаптивний карантин подовжено до 1 листопада. Але відзначимо, що на майданчиках тренуватимуть своє тіло і дух як вихованці навчальних закладів, так і дорослі мешканці громади. А до мешканців окреме прохання – бережіть та цінуйте спортивний подарунок – і спорткомплекси ще довго слугуватимуть вашому фізичному здоров’ю.

 

 

Святково виглядали самі церемонії відкриття, не дивлячись на тінь коронавірусу та сховані за масками посмішки гостей. Коли настала хвилююча мить і під звуки урочистих акордів було оголошено про відкриття спортивних майданчиків, гості свята радо випробували свої сили та вміння на спортивних тренажерах та ігровому полі.

І тут кожен навчальний заклад на правах господаря викладався на повну, намагаючись по-своєму вразити запрошених. Тут були і хореографічні номери та танцювальні прем’єри, українська пісня та, звичайно, спортивні показові виступи.

 

 

ДОВІДКОВО

На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2020 роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Київською обласною державною адміністрацію та її структурним підрозділом, Управлінням фізичної культури і спорту закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення наступних 68 об’єктів:

- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту:

- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами:

- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.

В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.

#Київщинаспортивна

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

Богуслав
Синява
Карапиші
Мирівка
Миронівка
Ківшовата

 

Фото прес-служби Управління фізичної культури і спорту

Київоблдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

03.09.2020

Читати далі
Згорнути