Київська весна. Фото

«Київська весна» виявляла талановитих гросмейстерів вітчизняного та світового рівня

В Києві відбувся традиційний міжнародний ХХІХ шаховий фестиваль «Київська весна». Змагання серед дітей (хлопчики та дівчатка грали разом) проводилися у двох вікових групах – в турнірі «В» у в/к до 14 років взяли участь 137 учасників, в турнірі «С» у в/к до 10 років змагалися 150 учасників, - повідомляє ДЮСШ «Юність» (Біла Церква).

 

Команда ДЮСШ "Юність" (Біла Церква)

Фестиваль було започатковано ще у 1991 році з метою популяризації шахів як виду спорту серед дітей та молоді, виявленню серед юних шахістів майбутніх талановитих гросмейстерів вітчизняного та світового рівня. Шаховий фестиваль набув популярності та став відомим у країнах європейської спільноти завдяки високому рівню проведення.

 

 

Цьогоріч у змаганнях взяли участь 732 шахісти віком від 6 до 83 років, які виступили у дев’яти турнірах Фестивалю і представляли шахові клуби Польщі, Туреччини, Білорусі, міст та областей України, зокрема Київської області.

 

 

Київщину, ДЮСШ «Юність» та Білу Церкву представляла команда шахістів старшого тренера-викладача Володимира Шушкевича у складі Дарини Заєць (11 років), Назара Бортяного (11 років), Ярослава Коцура (10 років) та Матвія Балясникова (7 років).

 

 

Вся Білоцерківська команда показала гідну гру та отримала безцінний досвід ведення шахових баталій.

В турнірі «В» Дарина Заєць посіла 5 загальне місце та виборола 1 місце серед дівчат до 14 років.

 

Дарина Заєць

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

11.04.2019

м.Біла Церква
Читати далі
Згорнути