Інспекція аеродрому Гоголів. Фото

Інспекція аеродрому «Гоголів»: «Нам є до чого прагнути! Над нами тільки небо!»

Є на Київщині, а саме в селі Гоголів Броварського району злітно-посадковий майданчик, більше відомий як аеродром «Гоголів». Знаходячись на відстані якихось 35 км від Києва, майданчик має вигідну в усіх відношеннях геолокацію. Аеродром є приватним і слугує для базування та виконання польотів цивільної авіації загального призначення. А самі польоти здійснюються як на постійний ЗПМ.

 

 

Саме сюди з інспекцією в рамках робочого візиту Броварщиною завітав 26 серпня, в день відкриття нових спортивних майданчиків в броварському краї начальник Управління фізичної культури і спорту Київоблдержадміністрації Сергій Тимофєєв.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

Допомагали в інспекції обласній делегації директор ЗПМ «Гоголів» Борис Сподинюк та власник аеродрому Олександр Головач, адже їхній аеродром позіціонує себе як агенція польотів, яка має найкращі пропозиції з польоту 

на літаках, вертольотах, паратрайку, повітряних кулях й інших суднах.

 

 

Окремо відзначимо, що на території незабаром запрацює справжня школа пілотів – повітряна академія «Вулкан» (air academy Vulcan). Саме в льотній школі команда профі обіцяє здійснити вашу мрію – навчити літати на літаках Tecnam та Cessna, а також допомогти стати приватним або комерційним пілотом згідно правил і стандартів EASA. Аеродром «Гоголів» давно є сертифікованим злітно-посадковим майданчиком. Тож наразі свій сертифікат здобуває і навчальний заклад, яка стане однією з перших сертифікованих льотних шкіл України.

 

 

За словами пана Сподинюка, чекати на офіційний дозвільний документ лишилося зо два тижні, а боролися за нього понад півроку. Тому й відзначатиметься відкриття школи орієнтовно в середині вересня грандіозно та з розмахом, як то тільки вміють «повітряні маршали». На зліт завітають близько ста пілотів зі своїми повітряними машинами зі всіх куточків України. Справедливості ради зазначимо, що своє запрошення взяти участь в повітряній церемонії відкриття аероакадемії отримало й Управління фізичної культури і спорту КОДА.

 

 

Що ж до інспекції аеродрому "Гоголів", то якою вона може бути без польотів? Вся делегація на чолі з Сергієм Тимофєєвим спробувала себе не тільки в якості пасаж ира мініатюрного українського літака ЛА50 Patriot UА, а й як пілоти сталевої пташки.

 

 

Вперше ЛА-50 PATRIOT UA був представлений на виставці AERO Friedrichshafen 2016 в Німеччині. Його новизна, незвичайний стильний силует і національна українське забарвлення - «вишиванка» привернули увагу відвідувачів. Літак диву технічними характеристиками, його вага, пасажиромісткість і швидкість дійсно є унікальними для даного класу літальних апаратів. І не не дивно. Адже кращі авіаконструктори і техніки ставлять собі високі цілі домогтися заявлених льотних даних за допомогою конструктивно-гармонійного поєднання аеродинаміки, потужності і ваги двигуна, гвинта змінного кроку. «Нам є до чого прагнути! Над нами тільки небо!», - відзначає виробник.

 

 

Виробництво літаків розташоване в Броварах, а вже тут, на аеродромі літаки власне збирають. Налагоджений вже й продаж українських красенів, а одними з перших дивом українського авіапрому зацікавилися спеціалісти з сусідньої Польщі. Зауважимо, що вартість такого «Патріота» за твердженням представників аеродрому сягає близько 200 тисяч доларів.

 

 

Отже, політ, або краще назвати це подорожжю небом, не залишив байдужими ні Сергія Тимофєєва з командою, ні присутніх журналістів. Пілотував літак не просто льотчик, а сам власник аеродрому Олександр Головач. Піднялися на максимальну висоту в 1000 футів, хоча спочатку це було лише 500. Та пан пілот, переговоривши з Сессною, що здійснювала політ поруч, «домовився» про збільшення висоти на втіху пасажирам. Правда, трішки збентежили прохання пілота до авіатуристів добре придивитися в ілюмінатор в пошуках тієї самої Сессни, бо він літак не бачить: «Я не хочу, щоб ми зустрілися». На цьому чи то жарти, чи то думки вслух пана Головача не припинились – моторошно стало, коли пілот перед посадкою почав згадувати: «Хоч би нічого не забути… шасі випустив, закрилки відкрив». До речі, сам політ тривав близько 20 хвилин і зі швидкістю 160 км на годину, а при забраних шасі вдалося додати ще 50 км. Щоб зрозуміти, як швидко пересувається повітряне судно, то достатньо якихось півтори години, щоб засмагати на пляжах одеського Ланжерона. «Це як маршруткою до Переяслава», - жартували пасажири. Так, втомлені, вражені та щасливі пасажири літака під звернення нашого капітана до бази «посадку здійснив, смугу звільнив» неохоче покинули борт.

 

 

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

Фото прес-служби Управління фізичної культури і спорту Київоблдержадміністрації

 

ЧИТАЙТЕ  ТАКОЖ: Мультифункціональний майданчик та поле для міні-футболу урочисто відкрито в броварському краї
 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

27.08.2020

Броварська РДА
Читати далі
Згорнути