Вікдкриття спортивних майданчиків в Броварському районі. Фото

Мультифункціональний майданчик та поле для міні-футболу урочисто відкрито в броварському краї

Цього непростого 2020 року через карантинні обмеження скасовано чи перенесено спортивні заходи, назавжди змінені спортивні календарі, але розбудова спортивної інфраструктури Київщини не припинялася. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

 

 

Броварський край 26 серпня поповнився черговими об’єктами спортивної інфраструктури в рамках обласної програми «Київщина спортивна», на врочисте відкриття яких завітав заступник голови Київської обласної державної адміністрації Євген Калінін з Сергієм Тимофєєвим, начальником Управління фізичної культури та спорту.

Так, поле для міні-футболу зі штучним покриттям  розміром 42м х 22м  урочисто відкрито в селі Красилівка Калинівської ОТГ. А в селі Гоголів Броварського району по вулиці Київській 167 запрацював мультифункціональний спортивний майданчик для ігрових видів спорту (32мх18м) з гумовим покриття. Також біля обох майданчиків облаштовано по два тренажери – мультифітнесстанція та тренажер для людей з обмеженими фізичними можливостями.

ФОТОРЕПОРТАЖ З КРАСИЛІВКИ ТА ГОГОЛЕВА

 

 

В рамках робочого візиту Київщиною за дорученням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна, окрім відкриття нових спортоб’єктів Сергієм Тимофєєвим було здійснено інспекцію спортивної інфраструктури, проведено робочі наради та зустрічі з громадою.

Зокрема було проінспектовано аеродром «Гоголів». Про сертифікований постійний злітно-посадковий майданчик, розташований в Київській області в селі Гоголів Броварського району, читайте в окремій новині на нашому сайті.

 

 

“На виконання програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна», яку ініціювала Київська обласна державна адміністрація та підтримали депутати Київської обласної ради, за рахунок обласного бюджету та коштів платників податків всієї області Адміністрацією цьогоріч  було закуплено 22 комплекти спортивного обладнання для облаштування міні-футбольних полів та мультифункціональних майданчиків, - відзначив Сергій Тимофєєв. - До Красилівки КОДА у 2020-му закупила та передала комплект обладнання для облаштування футбольного майданчика на загальну суму 930 000 грн. До Гоголева - на загальну суму 840 000 грн. для облаштування мультифункціонального спортивного майданчика, обладнаних тренажерами. Зауважу, що облаштовувалися майданчики коштом місцевого бюджету».

 

 

Загалом сім міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та комплектом з двох вуличних тренажерів на виконання обласної програми облаштовуються цьогоріч. Футбольне поле в Красилівці стало другим серед запланованих футбольних майданчиків. Перше днями відкрило свої ворота в Іванкові на Бориспільщині.

Відзначимо, що це вже другий спортивний об'єкт, зведений в Гоголеві за обласною програмою "Київщина спортивна" цьогоріч. В травні місяці тут же, на території опорного навчального закладу Гоголівської школи офіційно відкрито воркаут-майданчик з вуличними тренажерами та штучним покриттям, який став першим з 46-ти воркаутів, запланованих в опорних закладах у 2020-му.

 

 

Першою ластівкою із 15 запланованих цьогоріч за обласною програмою мультифункціональних майданчиків став майданчик у Гоголеві. Як вже згадувалося, спортивний об’єкт розміром 32х18 м обладнаний ґумовим покриттям та призначений для занять не менш ніж чотирма ігровими видами спорту.

 

 

УРОЧИСТОСТІ СПОРТИВНОГО СВЯТА

Що ж до урочистої церемонії з нагоди відкриття спортивного об’єкту, то святковий захід відбувався з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту, протиепідемічних правил, встановлених МОЗ та рішень головного державного санітарного лікаря і регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

 

Завітали на урочистості, окрім Євгена Калініна та Сергія Тимофєєва, представники Калинівської об’єднаної територіальної громади та Броварської райдержадміністрації, делегати від місцевого самоврядування та місцева громада. Так, з про історію зведення майданчиків розповів голова Калинівської ОТГ Вадим Булкот та Гоголівський сільський голова Петро Примак. З вітальними словами звернулися до гостей депутат Броварської районної ради Валерій Калашник та перший заступник голови Броварської РДА Юрій Плакса.

 

 

Якщо з міні-футбольним полем було все гаразд, то певні недоліки знайшов Євген Калінін в облаштування так званого «мультика».

«Дуже гарний мультифункціональний майданчик, є деякі недопрацювання, проте голова села запевнив, що найближчим часом вони будуть усунуті. Я прошу відповідальних слідкувати, щоб на майданчик увесь час мали доступ всі бажаючі займатися ігровими видами спорту. Покриття сучасне, ортопедичне і безпечне для суглобів, не травматичне. Про такі об’єкти ще донедавна українці могли тільки мріяти, а зараз вони стали реальністю», - зазначив пан Калінін.

 

 

І яке ж свято без дарунків? Євген Калінін вручив школі сітку з футбольними, волейбольними та баскетбольними м'ячами, а всім гостям свята Сергій Тимофєєв - сувенірну продукцію з символікою обласного управління спорту.

 

 

Святково виглядали самі церемонії відкриття, не дивлячись на тінь коронавірусу та сховані за масками посмішки гостей. Коли настала хвилююча мить і під звуки урочистих акордів було оголошено про відкриття спортивних майданчиків, гості свята радо випробували свої сили та вміння на спортивних тренажерах та ігровому полі. А юні спортсменки ФК «Красилівка» розважали гостей футбольними фінтами на смарагдовому газоні новенького поля. До речі, команда існує вже досить давно, хоч поки й не має особливих здобутків. Тому відтепер у дівчаток буде можливість готуватися до футбольних баталій ще якісніше.

 

 

За яким графіком функціонуватимуть відкриті споруди, залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні, адже адаптивний карантин подовжено до 1 листопада. Але відзначимо, що на майданчиках тренуватимуть своє тіло і дух як вихованці навчальних закладів, так і дорослі мешканці громади. А до мешканців окреме прохання – бережіть та цінуйте спортивний подарунок – і спорткомплекси ще довго слугуватимуть вашому фізичному здоров’ю та естетичному задоволенню.

 

 

ДОВІДКОВО

На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2020 роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Київською обласною державною адміністрацію та її структурним підрозділом, Управлінням фізичної культури і спорту закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення наступних 68 об’єктів:

- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту:

1) Баришівська ОТГ, смт Баришівка, вулиця Центральна, 34

2) Біла Церква, Білоцерківське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15

3) Бориспіль, вулиця Головатого 32-а (єдиний майданчик 42х22 м)

4) Бориспільський район, село Любарці

5) Броварський район, село Гоголів, вулиця Київська, 167

6) Бучанська ОТГ, село Луб’янка, вулиця Шевченка, 17

7) Васильківський район, село Плесецьке

8) Вишгородський район, село Вахівка

9) Володарський район, смт Володарка, вулиця Зарічна 102-В

10) Бучанський район, смт Гостомель, вулиця Ярова, 154

11) Дівичківська ОТГ, Переяслав-Хмельницький район, село Дівички (військова частина)

12) Згурівський район, смт Згурівка, вулиця Зарічна, 102-В

13) Києво-Святошинський район, село Юрівка, вулиця Шевченка, 3

14) Студениківська ОТГ, село Студеники, вулицяШкільна, 27

15) Фастів, вулиця Шевченка, 27

- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами:

1) Богуслав, вулиця Інтернаціональна,17, Богуславський гуманітарний коледж імені Івана Нечуя-Левицького

2) Бориспільський район, село Іванків, вулиця Центральна, 7-в

3) Бровари, вулиця Київська, 62, дошкільний навчальний заклад "Віночок"

4) Калинівська ОТГ, Броварський район, село Красилівка

5) Миронівська ОТГ, Миронівка, вулиця Соборності

6) Ржищів, вулиця Першого травня, 10

7) Ставищенський район, село Розкішна, вулиця Віталія Галянта

- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.

В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.

#Київщинаспортивна

 

Фото прес-служби Управління фізичної культури і спорту Київоблдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

27.08.2020

Броварська РДА
Читати далі
Згорнути