Відкриття футбольних поля в Новій Олександрівці. Фото

До дня захисту дітей на Згурівщині офіційно відкрито два футбольних поля

Цього непростого 2020 року через карантинні обмеження скасовано чи перенесено спортивні заходи, але розбудова спортивної інфраструктури Київщини не припинялася. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

 

с.Нова Олександрівка

1 червня в різних країнах світу відзначають Міжнародний день захисту дітей. Тому така знаменна для діток Згурівщини подія, як відкриття двох нових об'єктів спортивної інфраструктури, була присвячена саме Дитячому дню.

На жаль, тільки за останній тиждень на COVID-19 в Україні захворіло 182 дитини. То ж дбаймо про тих, хто потребує нашої турботи та захисту, про дітей України.

 

с.Нова Олександрівка

Так, цього першого дня літа робочий візит до Згурівського району заступника голови Київської облдержадміністрації Євгена Калініна з Сергієм Тимофєєвим, начальником Управління фізичної культури мав на меті відкриття нових спортивних об’єктів у селищі міського типу Згурівка та селі Нова Олександрівка.

ФОТОРЕПОРТАЖ з церемонії відкриття за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ

 

с.Нова Олександрівка

НОВА ОЛЕКСАНДРІВКА

В Новій Олександрівці делегація з області взяла участь у відкритті спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям (42м х 22м). Розташувався спортоб’єкт по вулиці Перемоги, 2 на території Новоолександрівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад”.

 

 

Облаштоване поле на виконання державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Фінансувалося будівництво з державного бюджету України та місцевих бюджетів порівну, 50х50.
Загалом, відповідно до наказу Мінрегіону України за умови співфінансування за рахунок бюджетної програми на Київську область у 2018 році виділено 15 962 100 гривень для будівництва 20 спортивних майданчиків для міні-футболу зі штучним покриттям. В тому числі Новій Олександрівці виділено суму 749 885 гривень.

 

 

У заході, окрім почесних гостей зі столиці, участь взяли голова Згурівської районної державної адміністрації Ігор Феник, представники Згурівської РДА, місцевого самоврядування, а також, чи не повним складом працівники школи.

 


 

А про Новоолександрівську школу слід відзначити окремо. Адже гостинний персонал на чолі з директоркою Надією Геращенко з гордістю провели екскурсію закладом. З гордістю, бо гордитися є чим. Перше враження, коли переступаєш шкільний поріг — потрапляєш наче не в середню школу, а в картинну галерею чи принаймні, в школу образотворчого мистецтва. Адже всі класи, стіни, всі куточки, сходи, а то й підлога розписані картинами, малюнками, узорами в національному стилі. Воно й не дивно - увесь колектив творчий, малюють всі, від викладача образотворчого мистецтва чи учня до технічного персоналу. Директорка щоправда не малює, натомість вона складає вірші. А випускниці-художниці цієї школи давно вже відомі поза межами рідної Нової Олександрівки. Також у закладі функціонує виставка художніх робіт, історичний музей,, а ще стіни прикрашають вишиті рушники, до яких свій вишитий слід щороку вносять випускники школи.

 

Викладачка образотворчого мистецтва

 

ЗГУРІВКА

В районному центрі Згурівського району, селищі міського типу Згурівка відбулося урочисте відкриття міні-футбольного поля зі штучним покриттям розміром 42х22 м. Розташувався об’єкт на території Згурівського навчально-виховного комплексу "Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня" за адресою: вулиця Українська, 61.

 

 

Майданчик з вуличними тренажерами, який йшов в комплекті з полем, було облаштовано раніше, в парку Кочубея, що в самісінькому центрі селища. Також в цьому парку-пам’ятці садово-паркового мистецтва, який було засновано ще в другій половині ХІХ сторіччя, для прихильників ігрових видів спорту працюють міський стадіон та міні-футбольний майданчик, який було відкрито 2018 року в рамках Державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Як зазначив Сергію Тимофєєву під час інспекції паркових спортивних об'єктів голова Згурівської селищної ради Павло Ткачук, поле для міні-футболу зі штучним покриттям зайняте “під зав’язку” - ігри, тренування, турніри, районні змагання тощо.

 

Міні-футбольне поле, збудоване за держпрограмою у 2018 році

Урочисто відкрите міні-футбольне поле було зведено в рамках Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки. Фінансується закупівля спортивного обладнання для будівництва спортоб’єктів коштом обласного бюджету, а облаштовуються майданчики за рахунок місцевого бюджету.

Так, Управлінням 2017 року передано до Згурівки комплект спортивного обладнання та технологічних комплектуючих для облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям та тренажерним обладнанням на суму 833 333 грн.

 

 

Перший доволі прохолодний як на літо день все ж дозволив провести скромну церемонію відкриття в теплій атмосфері. Цьому сприяли зокрема й презенти від Управління фізичної культури і спорту, які мав за радість вручити Сергій Тимофєєв — сітка м’ячів для вихованців школи та невеличкий сувенір блокнот з символікою Управління — кожному.

 

 

Після виголошення щирих промов і подяк, перший м’яч на смарагдовому газоні розіграли випускники відділення футболу Згурівської ДЮСШ та цієї школи. Свого часту юнаки стали чемпіонами району, володарями титулу “найкращого воротаря”, а зараз вони вже здобувають вищу освіту поза межами Згурівки.

 

 

Зауважимо, що урочисті заходи з відкриття майданчиків були проведені з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту та протиепідемічних правил, встановлених МОЗ. Участь у заході взяли  представники місцевої влади, шкільний колектив та небайдужа громадськість.

Спортивній інфраструктурі – бути!
#Київщина спортивна

ФОТОРЕПОРТАЖ з церемонії відкриття за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ про розвиток спортивної інфраструктури Київщини:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

02.06.2020

Згурівська РДА
Читати далі
Згорнути