Будівництво мультифункціональних майданчиків, Калинівка. Фото

Будівництво мультифункціональних майданчиків: перші ластівки з’являться в Калинівці та Богданівці

На Київщині з початком року стартував новий сезон розбудови спортивної інфраструктури. Цього разу в області на виконання постанови Кабінету міністрів України щодо надання субвенції на будівництво спортивних об’єктів заплановано зведення мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям для занять не менш ніж чотирма ігровими видами спорту.

 

 

Проінспектувати будівництво "перших ластівок" завітав до села Калинівка Калинівської ОТГ та села Богданівка Броварського району Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту.

 

 

Що ж виявила інспекція? Наразі на обох об'єктах повністю підготовлена бетонна основа. На черзі - монтаж гумового покриття. А також встановлена залізна огорожа. Отже, будівництво триває по плану.

 

 

Відзначимо, що допомагав в інспекції Вадим Булкот, голова Калинівської селищної об’єднаної територіальної громади.

 

 

ДОВІДКОВО

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 року № 571 «Про деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту» на території Київської області реалізується субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту

Згідно постанови КМУ на Київську область з державного бюджету виділено 8 396,5 тисяч гривень.

Отримання субвенції на будівництво майданчиків відбувається за умови співфінансування державного і місцевого бюджетів, в обсязі не менше ніж 50% загальної вартості робіт з місцевого бюджету.

Спеціально створена обласна комісія з питань розподілу обсягів субвенції з урахуванням критеріїв, визначених Постановою, розглянула 69 наданих пропозицій від регіонів та сформувала пропозиції з розподілу субвенції, визначивши пріоритетні місця для будівництва мультифункціональних майданчиків.

На виконання Розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації №637 від 13 листопада 2019 р. та Постанови Кабміну передано кошти з державного до місцевих бюджетів на будівництво та реконструкцію дев’яти об’єктів. З дев’яти регіонів три не використали кошти субвенції, які були повернуті до державного бюджету.

А шість майданчиків успішно будуються за адресами:

1. Бориспіль, вулиця Київський шлях, 97-А

2. Броварський район, село Богданівка

3. Броварський район, село Калинівка, вулиця Шкільна (Калинівська ОТГ)

4. Буча, вул.Кірова, 13

5. Березань, вул.Героїв Небесної Сотні, 9 (Березанська ОТГ)

6. м.Березань, вул.Академіка Дородніцина, 8 (Березанська ОТГ)

 

Інспекція будівництва в Калинівці

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

03.02.2020

Броварська РДА
Читати далі
Згорнути