До 390-річчя броварчани отримали в подарунок нове футбольне поле. фото

До 390-річчя броварчани отримали в подарунок нове футбольне поле

Бровари на Київщині кожної третьої суботи вересня святкують свій день народження - 19-го вересня місто відзначило свій ювілейний 390-річниий день народження. І спортивним подарунком для мешканців стало міні-футбольне поле розміром 42 м х 22 м, що розташувалося по вулиці Київській, 62, в районі ДНЗ «Віночок». Також біля футбольного майданчика в рамках цього ж проєкту розмістяться два тренажери – мультифітнестанція та тренажер для людей з обмеженими фізичними можливостями.

 

 

На врочисте відкриття чергового об’єкту спортивної інфраструктури завітав Сергій Тимофєєв, начальник Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації потішитися плодами полідної співпраці обласної та місцевої влади в рамках програми «Київщина спортивна».

В рамках робочого візиту Київщиною за дорученням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна, окрім відкриття нового спортоб’єкту Сергієм Тимофєєвим було здійснено інспекцію спортивної інфраструктури міста, проведено робочі наради та зустрічі з громадою.

 

 

 “На теренах Київської області діє обласна програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки, яку ініціювала Київська обласна державна адміністрація та підтримали депутати Київської обласної ради. На виконання цієї програма за рахунок обласного бюджету та коштів платників податків всієї області Адміністрацією у 2020-му  було закуплено та передано до Броварів  обладнання для облаштування поля для міні-футболу на загальну суму 930 000 гривень, - відзначив у своїй промові під час церемонії відкриття пан Тимофєєв. - Загалом за цьогорічною програмою зводиться сім аналогічних майданчиків для міні-футболу і двома тренажерами поруч. Зауважу, що облаштовувалися майданчики коштом місцевого бюджету».

 

 

За яким графіком функціонуватиме відкрита споруда, залежатиме від епідеміологічної ситуації в регіоні, адже адаптивний карантин триватиме як мінімум до 1 листопада. Але відзначимо, що на майданчиках тренуватимуть своє тіло і дух як вихованці навчального закладу, так і дорослі мешканці громади. А до мешканців окреме прохання – бережіть та цінуйте спортивний подарунок – і спорткомплекси ще довго слугуватимуть вашому фізичному здоров’ю.

 

 

УРОЧИСТОСТІ СПОРТИВНОГО СВЯТА

Що ж до урочистої церемонії з нагоди відкриття спортивного об’єкту, то святковий захід відбувався з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту, протиепідемічних правил, встановлених МОЗ та рішень головного державного санітарного лікаря і регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Завітали на урочистості, окрім заслуженого працівника фізичної культури і спорту Сергія Тимофєєва, представники Броварської міської адміністрації,  делегати місцевого самоврядування та місцева громада.

 

 

І яке ж свято без дарунків? Сергій Тимофєєв вручив школі сітку з футбольними, волейбольними та баскетбольними м'ячами, а гостям свята - сувенірну продукцію з символікою обласного управління спорту.

Святково виглядали самі церемонії відкриття, не дивлячись на тінь коронавірусу та сховані за масками посмішки гостей. Коли настала хвилююча мить і під звуки урочистих акордів та традиційно розрізаної червоної стрічки було оголошено про відкриття спортивних майданчиків, гості свята радо випробували на якість футбольне поле. А юні спортсмени розважали гостей футбольними фінтами на смарагдовому газоні новенького поля.

 

 

ДОВІДКОВО

На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2020 роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Київською обласною державною адміністрацію та її структурним підрозділом, Управлінням фізичної культури і спорту закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення наступних 68 об’єктів:

- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту

- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.

- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами облаштовуються за наступною адресною програмою:

1) м. Богуслав, вул. Інтернаціональна,17, КВНЗ КОР "Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького"

2) Бориспільський район, с. Іванків, вул. Центральна, 7-в

3) м.Бровари, вул. Київська, 62 (ДНЗ "Віночок")

4) Калинівська ОТГ, Броварський район, с. Красилівка

5) Миронівська ОТГ, м. Миронівка, вул.Соборності

6) м. Ржищів, вул. Першого травня, 10 (комплектуючі для облаштування футбольного майданчика (крім штучної трави, закупленої у 2017 р.))

7) Ставищенський район, с. Розкішна, вул. Галянта Віталія.

В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.

#Київщинаспортивна

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

28.09.2020

м.Бровари
Читати далі
Згорнути