Мультифункціональний спортивний майданчик в Березані. Фото

Чи з'явиться в Березані мультифункціональний спортивний майданчик?

З робочим візитом завітав на Київщину Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту. Метою поїздки стали зустрічі з представниками влади та спортивної спільноти регіону, огляд спортивної інфраструктури Київщини.

Так, проведено інспекцію в Студениківській ОТГ, Березані та Баришівці.

 

 

Про візит до Студениківської ОТГ ми вже повідомляли в попередній новині, тож наразі піде мова про Березань - місто обласного підпорядкування Київської області, що затишно роташувалося на берегах річки Недра в східній частині Київщини.

 

 

Метою зустрічі із заступником мера Березані Русланом Хрулем стало обговорення питань стосовно побудови в місті мультифункціонального спортивного майданчика зі штучним покриттям для занять не менш ніж чотирма ігровими видами спорту.

 

 

Сергій Олександрович у супроводі Руслана Федоровича оглянули місце будівництва потенційного спортоб’єкту, який при прийнятті рішення щодо будівництва розташовуватиметься на території міського стадіону по вулиці Героїв Небесної сотні.

 

 

Інформаційна довідка

Мультифункціональний спортивний майданчик зі штучним покриттям призначатиметься для занять не менш ніж чотирма ігровими видами спорту.

Сучасні спортивні споруди в населених пунктах Київської області зводитимуться на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 05 липня 2019 року № 571 «Про деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту» в рамках державної програми.

Пріоритетні місця розташування сучасних спортивних споруд в населених пунктах Київської області буде визначено спеціальною комісією Київської обласної державної адміністрації після розгляду поданого адміністраціями пакету необхідних документів.

Управління фізичної культури і спорту КОДА звертається до райдержадміністрацій, міськвиконкомів (міст обласного значення) та об’єднаних територіальних громад з проханням терміново подати пакет документів (визначені Порядком та умовами у вищезгаданій Постанові) для подальшого розгляду комісією з визначення пріоритетних місць будівництва.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

16.08.2019

м.Березань
Читати далі
Згорнути