Сергій Тимофєєв завітав до Студениківської ОТГ. Фото

Сергій Тимофєєв завітав з робочим візитом до Студениківської ОТГ

З робочим візитом завітав на Київщину сьогодні, 15 серпня Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту. Метою поїздки стали зустрічі з представниками влади та спортивної спільноти регіону, огляд спортивної інфраструктури Київщини.

 

 

Так, проведено інспекцію в Студениківській ОТГ, Березані та Баришівці.

 

 

В Студениківській об’єднаній територіальній громаді, що розташувалася на Переяславщині, столичну делегацію гостинно зустріла голова ОТГ Марія Лях. Обговорили досягнення й проблемні питання регіону на спортивній ниві, а також міні-футбольне поле, яке зводиться на території громади. Марія Олександрівна зробила екскурсію, де  продемонструвала, як щодня змінюється на краще ввірена їй ОТГ, адже Студеники є одною з найстарших об’єднаних територіальних громад на Київщині.

 

 

Після чого проінспектували будівництво вищезгаданого майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям розміром 42×22 м, що зводиться с селі Переяславське. Як показала інспекція - основа під майданчик вже готова.

 

 

Зауважимо, що будується спортоб’єкт в рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Фінансується будівництво з державного бюджету України та місцевих бюджетів порівну, 50х50.

 

 

Поряд з майбутнім майданчиком збудовано новий навчальний заклад, який планує прийняти учнів вже цього начального року. Відкриття заплановано на 30 серпня.

 

 

Про інспекцію спортивної інфраструктури в Березані та Баришівці читайте в наступних новинах.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

15.08.2019

Переяслав-Хмельницька РДА
Читати далі
Згорнути