Чемпіонат України з тріатлону. Олексій Астаф’єв знову здобуває срібло!

20-21 квітня у Житомирі відбувся командний чемпіонат України з тріатлону серед ДЮСШ, СДЮШОР та ШВСМ.

Участь у всеукраїнській першості взяли 83 тріатлоністи (23 жінки та 60 чоловіків) з Києва та восьми областей України, зокрема Київської.

Змагання проводилися у всіх вікових категоріях. Молодші спортсмени (кадети та юнаки) долали суперспринтерську дистанцію: 300 м плавання, 8 км велогонка і 2 км біг. А старші атлети (юніори, молодь та дорослі) проходили спринтерську дистанцію: 800 м плавання, 20 км вело та 5 км біг.

Спортсмен Комунального закладу Київської обласної ради «Центр олімпійської підготовки» Олексій Астаф’єв знову здобуває «срібло»!

За підсумками всіх етапів Олексій поступився переможцю з Донеччини Івану Меньшикову. На третю сходинку п’єдесталу зійшов представник Запорізької області Сергій Костенко.

Відзначимо, що це вже друга нагорода національного рівня у Астаф’єва за цей місяць. Срібло чемпіонату України з тріатлону у приміщеннях Олексій виборов Львові (11-15 квітня).

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!