Чемпіонат України з танцювального спорту, Київ. Фото

Чемпіонат України з танцювального спорту: ювенали-призери та клуб-чемпіон

2-4 жовтня відбувся головний старт сезону для спортивних танцюристів - Київ приймав чемпіонат України з танцювального спорту серед усіх вікових категорій.

Традиційно представники Київської області зуміли вибороти нагороди – цього разу серед ювеналів та клубів.

 

 

Танцювала пара Давид Дудка - Аріна Бердичевська (Біла Церква), вихованці Вадима Тимощука посіли друге місце в категорії ювенали-1 (до 9 років), програма standard. Трішки спортсменам не вистачило до п’єдесталу пошани в програмі 8 танців – вони стали четвертими. І шосте місце посіла пара в програмі latin.

 

 

Призові місця посіли Артем Жейда - Анастасія Репа (Ірпінь), категорія ювенали-2 (10-11 років): друге місце в програмі Standard, Latin та третє – в програмі 8 танців. Підготували пару до змагань тренери Віталій Салямон і Катерина-Салямон Міхєєва. Нагадаємо, що Жейда та Репа вже ставали призерами національних змагань цьогоріч – на кубку України вони взяли срібло.

 

 

Чемпіоном України став клуб «Адажіо» (Ірпінь) - не було рівним ірпніцям в програмі формейшен. Тренери: Віталій Салямон і Катерина-Салямон Міхєєва.

 

 

Гліб Внуков - Варвара Красківська (Славутич) стали шостими, категорія юніори-1, програма Standard. Тренери: Дмитро Кирієнко, Юлія Красківська.

 

 

Михайло Колясников - Наталія Таран також посіли шосте місце - категорія сеньйори (старше 35 років), програма Standard. Тренери: Дмитро Кирієнко, Юлія Красківська.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

12.10.2020

Читати далі
Згорнути