Кубок України з плавання мастерс, Запоріжжя. Фото

9 медалей Кубка України з плавання в категорії «Мастерс»

14-15 березня (до введення обмежень на проведення заходів до 10 чоловік. На момент змагань обмеження стосувалися до 200 чоловік і серед дорослих — авт.) в Запоріжжі, в 50-метровому басейні «Славутич» спортивного комплексу «Мотор- Січ» відбувалися змагання в рамках Кубка України з плавання в категорії «Мастерс».

 

 

В запливах, до яких раніше пообіцяв підготуватись і виступити успішно, взяв участь майстер спорту, керівник Узинського клубу «Білий Ведмідь», неодноразовий чемпіон і призер міжнародних та всеукраїнських змагань Сергій Зеленецький з Узина Білоцерківського району.

І слово своє стримав. Не дивлячись на гостре суперництво на всіх дев'яти дистанціях, Сергій за два дні виборов дев'ять нагород, зокрема найвищого ґатунку - шість золотих та три срібних медалі.

Першого змагального дня провідний ветеран з плавання Київщини взяв чотири медалі, по дві золоті і срібні. Ця перемога його надихнула Зеленецького на ще більші успіхи. І вже наступного недільного ранку спортсмен здобув вже п’ять медалей - чотири золотих та одну срібну. Так, з дев’ятьма нагородами повернувсшись додому, він порадував своїх земляків своїми успіхами.

А ще за волю до перемоги і найбільшу кількість отриманих медалей в кубку України Сергій Зеленецький був нагороджений оригінальним особистим цінним подарунком.

 

 

Та знову для відпочинку немає часу - індивідуальні висококваліфіковані тренування в свої 67 років в особливих екстремальних умовах, що прийняті в усьому світі. Сергій готується і особисто буде виступати на найближчих змаганнях, які мали б відбутися 4–5 квітня в Тернополі, та були перенесені у зв’язку з карантинними обмеженнями на 20 червня 2020 року.

Відзначимо, що керівником і організатором всеукраїнського турніру в Тернополі є тренер, майстер своєї справи Олександр Малашевський. Який і запрошує всіх бажаючих до участі з будь-яких куточків України. Це не пізно дати про себе знати і зареєструватися на престижні змагання: 068 -626-05-03.

Удачі та перемог від Узинської, Білоцерківської адміністрацій та Управління фізичної культури і спорту Київщини, де спортсмен проживає проживає, представляє і прославляє на всю Україну.

 

Зауважимо, що Управління фізичної культури і спорту виконує постанову Кабінету міністрів України про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 від 11.03.2020 №211, від 16 березня 2020 р. №215 “, наказу Міністерства молоді та спорту України від 12.03.2020, у свою чергу видаючи власні документи щодо припинення чи максимального обмеження спортивно-масових заходів. Ми усвідомлюємо всю відповідальність такого рішення перед спортсменами та з усією серйозністю ставимося до здоров’я членів спортивної родини нашої Київщини.

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

18.03.2020

Білоцерківська РДА
Читати далі
Згорнути