Спорт скасовано. Фото

Заборонено проведення всіх спортивних заходів за участю понад 10 чоловік

Управлінням фізичної культури і спорту сьогодні, 17 березня видано наказ «Про запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» з метою захисту учасників фізкультурно–оздоровчих та спортивних заходів від інфекційних хвороб та відповідно до рішень керівництва країни, а  саме:

- постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»

та «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 16 березня 2020 року № 215

- наказу Міністерства молоді та спорту України від 12.03.2020 № 6 «Про запобігання поширенню коронавірусу COVID-19»

- розпорядження т.в.о. голови Київської обласної державної адміністрації від 12 березня 2020 року № 138 «Про запобігання поширенню на території Київської області коронавірусу COVID-19»

До вашої уваги основні тези наказу:

- З 00 год. 01 хв. 17 березня до 3 квітня 2020 року Управління фізичної культурі і спорту (далі - Управління) забороняє проведення всіх масових спортивних та фізкультурно–оздоровчих заходів, у яких бере участь понад 10 осіб.

- Дозволено проводити лише заходи, необхідні для забезпечення роботи Управління.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нововведення про запобігання коронавірусу: спорт до 10 осіб, робота по Інтернету та кримінальна відповідальність

- Управління рекомендує підприємствам, установам, організаціям спортивної спрямованості організувати методичну роботу шляхом комунікації з використанням технічних засобів згідно з функціональними обов’язками працівникам, тренерам в режимі реального часу через Інтернет за індивідуальними планами, в тому числі виховні та медико-відновні заходи.

- Управління рекомендує структурним підрозділам з питань фізичної культури і спорту районних державних адміністрацій, міськвиконкомів (міст обласного значення, сільським, селищним, міським об’єднаним територіальним громадам) неухильно дотримуватися вимог зазначеної Постанови щодо запобігання захворюваності та поширення коронавірусу COVID-19.

- Управління рекомендує закладам, установам тощо сфери фізичної культури і спорту на території Київської області незалежно від підпорядкування та форм власності здійснювати профілактичні заходи щодо запобігання захворюваності та поширення коронавірусу COVID-19 в приміщеннях та на підпорядкованих територіях закладів, установ тощо та не допускати одночасного перебування в одному з приміщень більш як 10 осіб.

ЗАВАНТАЖИТИ НАКАЗ №70 від 17.03.2020

Визнати таким, що втратив чинність наказ управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 12 березня 2020 року № 60.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

17.03.2020

Читати далі
Згорнути