18 путівок на Євро-2023 виборюють каратисти Київщини на чемпіонаті України

23 квітня у Львові відбувся чемпіонат України з кіокушинкай карате серед юнаків, юніорів та молоді.

Спортсмени з усіх куточків України боролися не тільки за медалі національної першості, але й за право представляти Україну на чемпіонаті Європи з карате кіокушинкай в Дебрецені (Угорщина).

Київську область представляли спортсмени ДЮСШ (Калинівка), ДЮСШ «Локомотив» (Фастів), ДЮСШ (Бровари) та клуб «Санчін» (Ірпінь).

В результаті наші спортсмени вибороли 18 путівок на чемпіонат Європи в Дебрецен, а ще четверо потрапили до резерву збірної України.

Відзначимо тренерів, які принесли найбільше золотих медалей до кошику області. Це Ірина Петренко, Олександр Горбик та Сергій Опенько.

Так, серед вихованців Сергія Опенька та Калинівської дитячо-юнацької спортивної школи три медалісти - Георгій Кармазін та Мирослав Омельченко стали чемпіонами України, Дарина Пілявська – бронзовою призеркою.

Титули чемпіонів України вибороли і вихованці Олександра Горбика, ДЮСШ «Бпровари», клуб «Самурай»: Ярослава Порошина, Вікторія Коваленко, Микита Грабовецький та Андрій Сірик.

Загалом збірна Київщини посіла друге загальне командне місце, здобувши 22 медалі – 13 золотих, 5 срібних та 4 бронзових.

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!