Національні ігри нескорених: відбір на Invictus Games в Гаагу

Зображення

Національні ігри нескорених: відбір на Invictus Games в Гаагу

Другої суботи осені, 14 вересня, столичний стадіон «Піонер» вже вдруге прийматиме Національні ігри нескорених - найбільші в Україні змагання для військовослужбовців та ветеранів, які були поранені, травмовані, або захворіли, захищаючи нашу країну на полі бою. Саме з них буде обрано національну збірну, яка виступить на Invictus Games в Гаазі наступного року.

Учасники Національних Ігор пройшли випробування вогнем, яке назавжди змінило їхнє життя. Змінило, але не зламало. Вони залишились нескореними, бо відчували внутрішню силу йти далі завдяки підтримці сім’ї, друзів та побратимів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

В Україні триває відбір команди на Ігри Нескорених 2020 у Гаазі

«Ігри Нескорених»: Міністерство у справах ветеранів закликало ОДА підтримати воїнів-спортсменів

Ви також можете підтримати нескорених українських воїнів! Приходьте на змагання, станьте свідками захопливої спортивної боротьби та покажіть своїми оплесками та голосами, що Україна шанує своїх захисників не тільки на полі бою, але й після повернення.

Національні ігри нескорених — спортивне свято для всієї родини. Протягом всього дня тут діятимуть розважально-спортивні зони для відвідувачів від партнерів заходу та працюватиме дитячий майданчик з аніматором. На парковій зоні стадіону можна навіть влаштувати невеликий сімейний пікнік.

Слідкуйте за оновленнями на сторінці події в Facebook та на нашому сайті. До зустрічі на Іграх!

КОЛИ: 9:00–18:00, 14 вересня

ДЕ: Київ, стадіон «Піонер» (вул. Академіка Туполева, 22д)

ВХІД ВІЛЬНИЙ

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Читати далі
Згорнути