Золота мрія-2019. Фото

Золота мрія: на ХІ турнір з художньої гімнастики завітала Італія, Латвія та Болгарія

22-24 лютого у Києві відбувся ХІ турнір з художньої гімнастики «Золота мрія-2019» за підтримки Київського міського відділення НОК України.

Цьогоріч до столиці завітали 560 спортсменок, це 49 команд з Італії, Латвії, Болгарії та багато команд з різних міст України.

 

 

Відкритий турнір «Золота мрія» проводиться з метою пропаганди і розвитку художньої гімнастики в Києві та на теренах України, удосконалення спортивної майстерності спортсменів, обмін досвідом між тренерами і суддями, зміцнення дружніх зв’язків.

За перемогу змагалися спортсменки різних вікових категорій, від кандидаток в майстри спорту до наймолодших учасниць, деякі з них підкорювали гімнастичний килим вперше. До програми були включені змагання з групових вправ - 32 команди змагалися за нагороди.

Білоцерківські спортсменки гідно представляли наше місто. Майже у всіх вікових категоріях вибороли призові місця, - повідомляє ДЮСШ «Юність».

Чумак Олена 2004 року народження в багатоборстві із 20-ти суперниць виборола 3 місце. У вправі з булавами Олена була першою.

Кепич Ліна 2006 року народження в багатоборстві із 28-ми учасниць виборола 2 місце, окремо у вправі з булавами 1 місце та з м'ячем 2 місце.

Сорока Олександра 2006 року народження в багатоборстві із 28-ти учасниць посіла 8 місце, окремо у вправі з обручем 2 місце.

Кепич Елизавета 2008 року народження в найбільшій категорії з 38 чоловік посіла 12 місце та стала «Міс турніру».

Петрашенко Аріанна 2007 року народження нажаль посіла тільки 26 місце з 36 учасниць, але отримала велике задоволення від участі у змаганнях та набула досвід, який допоможе їй піднятися вище у наступних змаганнях.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

05.03.2019

м.Біла Церква
Читати далі
Згорнути