Змагання з волейболу на першість Васильківського району

З 14 березня по 17 березня 2018 року відбулись змагання з волейболу на першість Васильківського району серед збірних  команд юнаків 7-9 класів загальноосвітніх шкіл.

Турнір організував відділ освіти Васильківської  райдержадміністрації та Васильківська районна дитячо-юнацька спортивна школою. Спочатку змагання відбувалися в шести територіальних зонах Васильківщини, в яких взяло участь 19 команд загальноосвітніх шкіл. До фінальної частини першості Васильківського району виходили переможці зональних змагань.

4 місце-Саливінківська ЗОШ

Фінальна частина першості відбулася 17 березня  в спортивному залі Путрівського НВК.  До учасників фіналу завітав голова Васильківської РДА Владислав Іванович Одинець.

Шість фіналістів були розподілені на дві групи,змагання в яких проходили по коловій системі. Після групових змаганнях відбулись стикові матчі.

В грі за 3-4 місце зустрілись команди Лосятинської ЗОШ та Путрівського НВК. Перемогу і  бронзові нагороди вибороли господарі майданчику –команда Путрівського НВК.

В головному фіналі боротьбу за золоті нагороди вели команди НВК «Ковавлівська гімназія» та Іванковичівського  НВК. Гра видалась напружена,видовищна та безкомпромісна. Обидві команди продемонстрували хорошу технічну і тактичну підготовку. В підсумку перемогу вибороли юнаки з Ковалівки. Друге місце посіли хлопці з Іванковичів.