командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів, Львів. фото

Юніорська збірна Київщини - бронзовий призер командного чемпіонату України з легкої атлетики

20-21 травня у Львові відбулися змагання командного чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів.

В результаті збірна Київської області посіла третє місце в загальнокомандному залiку.

Двох чемпіонів серед метальників має Київська обласна школа вищої спортивної майстерності. Еріка Лукач була найкращою у метанні списа – її результат 46.50 м. Іван Демиденко переміг у штовханні ядра (15.29 м).

Представники Броварів продемонстрували наступні результати:

Катерина  Кушик - переможниця зі стрибків з жердиною 3.70 м.

Валерія  Мухоброд - чемпіонка з семиборства з сумою 5180 очок.

Тетяна Чорновол - срібна призерка з бігу на 800 м – 2.12.73 с.

Артем Міщенко - другий у багатоборстві серед юніорів (5587 очок).

Валерій Стецюк - третій у цій самій дисципліні (5563 очки).

Ілля Шух - бронзовий призер зі стрибків з жердиною (4.40 м).

Павло Бугаєнко ІІІ місце у потрійному стрибку.

Євген Деулін - третій в метанні списа (51.34 м).

Також результативними стали представники Переяслав-Хмельницького.

Ігор Кравченко отримав бронзу в цьому ж виді 14.38 м.

Ємець Владислав срібний призер з бігу на 200м  - 22.08с та бронзовий призер з бігу на 100м – 10.97с-хлопці

Відзначилися і атлети Білоцерківщини.

Андрій Махаринський виборов срібло з бігу на 400 с/б та бронзову нагороду зі стрибків у довжину. Спортсмен представляє Київську обласну ДЮСШ (Біла Церква).

Станіслав Богатирьов зупинився в кроці від медалі – вихованець Київського обласного Центру олімпійської підготовки (Терезине) став четвертим у спортивній ходьбі на 10 км - 46.55 с.