Спартакіада працівників поштового зв’язку. Фото

Яготин став чемпіоном обласної спартакіади

Наприкінці липня в Києві відбувся ІІ етап обласної спартакіади працівників поштового зв’язку.

Змагалися 10 команд у шести видах спорту (легкоатлетичний крос, гирьовий спорт, шашки, настільний теніс, дартс, міні-футбол). Всі етапи змагань відбувалися в атмосфері чесної, безкомпромісної боротьби, де кожен з учасників намагався показати максимальний особистий результат, тим самим зробити свій внесок у загальнокомандний залік.

Центр поштового зв’язку №8 КМД ПАТ «Укрпошта» з Яготина набрав найбільшу кількість балів та посів перше загальнокомандне місце Київської спартакіади працівників поштового зв’язку «KYIV POST GAMES 2018», другими були представники ЦПЗ №11 (Бориспіль), а третє місце зайняла команда ЦПЗ №6 (Кагарлик).

В особистих видах переможцями спартакіади стали наші водії В’ячеслав Щур (крос 1000 м) та  Іван Твердохліб (гирьовий спорт), листоноша Світлана Любченко виборола друге місце в шашках, обробник замовлень Аліна Жежера – третє місце у дартсі.

Переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями відповідних ступенів, а команда була нагороджена кубком.