Відкритий турнір Фастівського району з тхеквондо ВТФ. Підсумки змагань

Минулого вікенду на Київщині відбувся відкритий турнір Фастівського району з тхеквондо ВТФ.

150 спортсменів з пристоличного регіону та Києва завітали до Калинівки, на Фастівщину.

В результаті в загально-командному заліку перше місце посіли столичні спортсмени, срібло вибороли бійці клубу "Вулкан", які єдині представляли Бучу, а бронзовим призером стала Боярка.

«Наш клуб «Вулкан» у складі 21 спортсмена заробив 7 Золотих, 3 срібних та 5 бронзових медалі. У загальному командному заліку ми забрали 2 командне місце. Добре відкрили сезон! Взяли новий досвід, побачили помилки! Знаємо, над чим працювати далі. Спасибі всім за підтримку! Краще попереду!, - коментує срібний успіх своїх вихованців тренер бучанського клубу Фелікс Чекаловець.

Результати вулканівців:

Володарями золотих нагород стали Чернобровий Нікіта, Войтюк Макар, Лимаренко Ростислав, Омельченко Марія, Возненко Андрій, Купченко Аліса, Гусаченко Владислава.

Срібло вибороли Швець Олексій, Ромашина Мирослава, Касс Глеб.

Бронзові медалі здобули Буря Денис, Палига Варвара, Чекаловець Марк, Керечанин Соломія, Янковська Лідія.