Чемпіонат світу з гирьового спорту, Латвія. Фото

В Даугавпілсі (Латвія) завершився чемпіонат світу з гирьового спорту

В Даугавпілсі (Латвія) завершився чемпіонат світу з гирьового спорту.

У складі національної збірної команди за медалі боролися атлети з Київської області.

До вашої уваги результати змагань.

Результат 4-го дня чемпіонату світу з гирьового спорту.

Валентин Бербеничук (Київська) в довгому циклі серед чоловіків в категорії «мастерс», у вазі понад 85 кг здобув срібло. А Андрій Бичківський (Київська) став четвертим.

3 день

У вправі «довгий цикл» жінки продемонстрували наступні результати. У ваговій категорії до 63 кг Вікторія Ковалюк (Дніпропетровська область) посіла 2 місце. Мар’яна Бортник (Дніпропетровська область) стала четвертою у вазі до 68 кг.

Серед чоловіків у двоборстві, в категорії «мастерс» Андрій Калашник з Харківщини став чемпіоном (понад 85 кг).

Командна естафета категорія мастерс серед чоловіків у довгому циклі успішно виступила Київщина – бронзовими призерами стали Андрій Махновський, Валентин Бербеничук, Андрій Бичківський, а допоміг представникам столичної області Андрій Калашник з Харківської.

Довгий цикл. Чоловіки. Бронзові місця здобули Горбатко Олександр (до 63 кг) (Полтавська область), Кіяшко Сергій (до 68 кг) (Харківська), Єрмоленко Сергій (до 73 кг) (Харківська), Канунніков Максим (до 78 кг) (Харківська) та Горовий Андрій (95 кг) (Сумська).

Срібними призерами світової першості стали у ваговій категорії до 85 кг Коломієць Олег (Полтавська) та у вазі до 95 кг Полміра Квіквініа (Хмельницька).

Третє загальнокомандне місце посіла національна збірна команда України серед юніорів та друге – серед дорослих.

2 день

Юніори. Довгий цикл.

Вагова категорія до 63 кг.

Шваб Олександр  (Івано-Франківська обл.) - 2 місце.

Вагова категорія до 73 кг.

Сідякін Родіон (Харківська  обл.) - 3 місце.

Вагова категорія до 78 кг. -Хоменко Владислав (Донецька обл) -2 місце.

Вагова категорія понад 95 кг.- Горовий Андрій (Сумська обл.)-2 місце.

Жінки. Ривок

Вагова категорія до 58 кг - Кольман Валентина (Харківська обл.) - 3 місце.

Ваговага категорія до 63 кг - Ковалюк Вікторія (Дніпропетровська обл)-3 місце

Вагова категорія до 68 кг.-Бортник Мар’яна (Дніпропетровська обл)-3 місце.

Вагова категорія понад 68 кг - Онацька Анастасія (Харківська обл)- 5 місце.

Командна естафета юніори (поштовх)

Хоменко Владислав (Донецька), Сапанусь Василь (Житомирська), Остапчук Євген (Полтавська), Кривенко Ігор (Полтавська), Колесник Євген (Житомирська) - 2 місце

Командна естафета дорослі (довгий цикл)

Коломієць Олег (Полтавська), Махновський Андрій (Київська), Сіправський Роман (Тернопільська), Ткаченко Микола (Полтавська), Лепинський Павло (Донецька) - 2 місце

Юніори. Двоборство.

Вагова категорія до 63 кг. - Остапчук Євгеній (Полтавська обл.) - 2 місце.

Вагова категорія до 68 кг. - Кривенко Ігор (Полтавська обл.) - 3 місце.

Вагова категорія до 73 кг. - Сапанусь Василь (Житомирська обл) - 3 місце.

Вагова категорія до 78 кг. - Колесник Євгеній (Житомирська обл.) - 3 місце.

Юніорки. Ривок

Ваговага категорія до 58 кг - Стельмах Оксана (Хмельницька обл) - 2 місце

Ваговага категорія до 63 кг - Ковалюк Вікторія (Дніпропетровська обл) - 2 місце

Вагова категорія до 68 кг - Бортник Мар’яна (Дніпропетровська обл) - 2 місце (виконала вперше норматив МСУМК).

Вагова категорія понад 68 кг - Онацька Анастасія (Харківська обл) - 3 місце.

Командна естафета юніори (довгий цикл)

Сідякін Родіон (Харківська), Хоменко Владислав (Донецька), Шваб Олександр (Івано-Франківська), Остапчук Євгеній (Полтавська ), Колесник Євгеній (Житомирська) - 2 місце

Командна естафета дорослі (поштовх) Сушко Ярослав (Полтавська), Остапчук Олексій (Житомирська), Середюк Василь (Тернопільська), Ткаченко Микола (Полтавська - вперше виконав МСУМК), Біліцький Леон (Донецька) - 2 місце