Спартакіада, Харків. Фото

У військово-прикладному семиборстві змагалася допризовна молодь зі всієї України

Майбутні захисники Вітчизни майже зі всієї України, а це 20 областей, демонстрували своє вміння та майстерність на змаганнях у Харкові, де з 7 по 11 травня відбувалася Всеукраїнська спартакіада серед допризовної молоді з військово-прикладного семиборства.

 

 

Участь у змагання взяла також збірна команда Київської області, посівши дев’яте загальнокомандне місце. «Ми показували гідні результати як в індивідуальних, так і в командних виступах і розраховували бути як мінімум в п’ятірці, - коментує виступи своїх підопічних тренер збірної Володимир Панчак, - можливо, допустили помилку в комплектації команди. Та й спортсмени не розкрилися так, як мали розкритися».

 

 

І дійсно, представники столичної області демонстрували достойні виступи. У змаганнях зі стрільби маємо чемпіона – кращим снайпером став Артем Сікірін (на фото). Друге місце посіли в командному заліку зі стрільби. Непогані результати показали і в інших видах семиборства – це біг на 100 і 1500 метрів, підтягуванні на перекладині, плаванні та смузі перешкод. Тільки в метанні гранати були на останніх позиціях.

 

 

Першими ж на спартакіаді стали спортсмени з Волині. Срібло змагань виборола збірна Харківської області, а третє місце посіли кияни.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

14.05.2018

Читати далі
Згорнути