Результати міжнародних змагань з виїздки Concours de Dressage International у Польщі

22 -25 жовтня відбулись міжнародні змагання з виїздки Concours de Dressage International у Клубі верхової їзди Lewada у Закшуві (Польща). Українські вершники брали участь у різних категоріях та гідно представили Україну на міжнародній спортивній арені.

Зокрема у складі національної команди мистецтво виїздки демонстрували представники Київщини, виборовши одну бронзову нагороду. Вдало виступили й інші наші вершники – деяким вдалося посісти четверті-п’яті місця.

У категорії «Діти» за результатами трьох етапів (CDICh Pre B Попередній приз В, CDICh Team та CDICh Indiv) Дарина Москаленко та Альтаїр посіли почесне 4 місце.

Також вершники столичного регіону демонстрували свою майстерність у категорії «Юнаки» у етапах CDIJ Team та CDIJ Indv: Катерина Мартиненко та Сан Пелегріно посіли 5 місце.

Категорію CDI2* PSG (Prix St Georges - Wintermuhle prize) та Середній Приз (CDI2* Inter I) представляла майстер спорту України Ольга Ковшова та Граф Комік - 9 місце.

Олександра Потієнко і Дакар та Ірина Сорока і Diaral PKZ змагалися в категорії «Юніори» (CDIY Team, CDIY Indiv) та посіли 4 і 6 місце відповідно.

Найвидовищнішою частиною змагань була вільна програма, у якій українські вершники мали чудову нагоду показати свою артистичність та майстерність.

Гран-Прі Фрістайл (Grand Prix Freestyle Prize)

10 місце – Оксана Гусарова та Енріко

11 місце – Варвара Сорокіна та Amaretto B

Середній приз Фрістайл (CDI2* Inter I Freestyle)

7 місце – Ольга Ковшова та Граф Комік

Юніори Фрістайл (CDIY FS Young Rider Frestyle)

3 місце – Олександра Потієнко та Дакар

6 місце - Ірина Сорока та Diaral PKZ

«Також хочемо відзначити Марію Рибачук та Комментунс Фуего за участь у трьох етапах CDIP Team, CDIP Indiv та Поні Фрістайл. В завершальному складному етапі спортивна пара посіла 4 місце. Дякуємо Олександру Бершову за їх підготовку до міжнародних змагань. Дякуємо усім за участь та бажаємо нових вражаючих звершень!», - коменує Андрій Білий, президент Федерації кінного спорту Київщини.

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

04.11.2020

Читати далі
Згорнути