Олімпійські ігри-2022. У Дар'ї Блашко виявлено позитивний тест на коронавірус

Збірна України втратила другу біатлоністку перед першою особистою гонкою на Олімпіаді-2022. Позитивний тест було виявлено у Дар'ї Блашко, яка представляє Київську область.

Блашко мала стартувати в індивідуальній гонці на Олімпіаді-2022. Проте не візьме у ній участь - майже одразу після того, як були оголошені старт-листи команд, стало відомо і про її позитивний тест на коронавірус.

Читайте також: Дар'я Блашко отримала позитивний тест на коронавірус перед дебютом на Олімпіаді-2022

Позитивний тест Блашко став другим для України на Олімпіаді-2022 серед спортсменок. Ще перед стартом Ігор у Пекіні позитивний результат тесту на коронавірус отримала Олена Білосюк.

Головний тренер жіночої збірної України Урош Велепець дав ексклюзивний коментар Суспільне Спорт, у якому розповів про стан Блашко, а також що означає її позитивний тест для усієї команди.

За словами Велепця, біатлоністка добре себе почуває і немає симптомів коронавірусу. Тренер збірної України сподівається, що вона швидко відновиться до наступних стартів.

Про позитивний тест у Блашко

"Так, [у Блашко] позитивний тест на коронавірус. Вона здала два тести, обидва - позитивні. Вона завтра здаватиме новий тест, і її заберуть у готель для спортсменів, хворих коронавірусом, де і Олена Білосюк зараз. Просто у Блашко немає жодних симптомів коронавірусу: вона відчуває себе добре - ані нежиті, ані горло не болить, ані голова. У хорошому стані фізично, морально - важче, оскільки готувалася до стартів. Вона - сильна, і я сподіваюся, що швидко відновиться".

- Хто стартуватиме у жіночій індивідуальній гонці

"Було чотири [біатлоністки], які залишалися і мали стартувати - тепер три [Юлія Джима, Ірина Петренко, Валентина Семеренко]. Меркушина? Вона тільки прийшла, зараз я її заселяю у готель. І вже потім буде зрозуміло [чи будемо робити зміни]: чи Білосюк, чи Меркушина або ж ще у когось, не дай бог, буде позитивний тест на коронавірус. Дотягнемо, а там, можливо, будемо змінювати [когось]".

- Коли Меркушина зможе вийти на старт на Олімпіаді-2022

"Поки що про це рано говорити. Вона буде завтра тренуватися, заходити на стадіон та тренуватися з іншими. А далі вже будемо дивитися. Щодня щось нове, і точну інформацію поки дати не можу".

- Про стан Юрая Санітри та інших членів збірної України з біатлону

"Чи випускають Санітру? Поки що не знаю, це питання до лікаря, він постійно у контакті з ним і організаторами. Сподіваюся, що раніше, бо нам вже непросто. Трьох, що працювали з командою, вже нема [вони на самоізоляції]. Є робота неспецифічна для тренерів. Сподіваюся, що [хворі] повернуться, ми вже тиждень без масажу. Тренер Ященко? Так, він ще на самоізоляції".

"Я у кімнаті сиджу. Крім тренувань, з дівчатами взагалі не контактую. Кожен за себе, бо не можеш знати, хто може бути наступний. Джима, Петренко, Семеренко - усі в своїх кімнатах".

 

 

За інформацією Суспільне Спорт

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

07.02.2022

Читати далі
Згорнути