Кубок світу з фехтування на візках, Варшава. Фото

Ольга Єсіна про Кубок світу: Ми – команда, яка підтримує одне одного і, відповідно, є результат»

Збірна команда України виграла командне срібло Кубку світу з фехтування на візках «Szabla Kilinskiego» 2019, який сьогодні завершився у Варшаві (Польща). Підопічні головного тренера України Геннадія Яновського продемонстрували блискучий результат напередодні чемпіонату світу в Кореї.

 

Жіноча шпажна збірна команди України

Це найбільший етап за кількістю учасників - 250 спортсменів з 35 країн світу. У складі жіночої збірної шпажної команди України командне срібло виборювали Ольга Єсіна, Євгенія Бреус, Наталія Мандрик та Олена Федота. Ще дві медалі – срібло й бронзу – приніс Київщині та Україні Сергій Шавкун.

 

Збірна Команда Київщини

Прес-службі Управління фізичної культури і спорту вдалося одержати ексклюзивний коментар від провідної фехтувальниці Київщини, чарівної Ольги Єсіної. Боротьба жіночої шпажної збірної на Кубку була дуже складною і наша спортсменка з Білої Церкви, вихованка Надії Борболюк зробила гідний внесок до здобуття командного срібла.

 

Ольга Єсіна

- Хто були вашими основними суперниками?

- Ми здобули срібло після перемоги над Тайландом і Гонконгом. Та в боротьбі за перше місце змушені були поступитися Китаю. Китай вважається найсильнішою командою в світі у фехтуванні, тому нічого дивного, що саме вони й виграли золото.

 

 

- Отже, у вас командне срібло. Як загалом виступили наші збірники з Київщини?

- Так, я здобула в командних змаганнях срібло. Сергій Шавкун у шпазі взяв бронзу, а в рапірі - срібло в особистих змаганнях. Сергій Шептицький поїхав на змагання вперше та програв у боротьбі за бронзу латвійському спортсмену. Взагалі, з Київської області нас було троє.

 

Сергій Шавкун

- Поділиться вашими враженнями від змагань, наскільки важко було перемогти?

- Цей етап один з найтяжчих, тому що величезна конкуренція. Змагання відбувалися дуже емоційно, потрібно було сконцентруватися і щоразу налаштовуватися на бій. Ми – команда, яка підтримує одне одного і, відповідно, є результат.  Ми задоволені нашим виступом, але ще є над чим працювати. Тому тренуємося далі та готуємося до чемпіонату світу який відбудеться у вересні в Кореї.

 

 

- Чи можна нинішні змагання розцінювати як проекцію Паралімпіади-2020? На що розраховуєте в Кореї?

- Про Токіо нічого поки сказати не можу – до Ігор ще рік, буде ще багато етапів. Там і сформується рейтинг на Токіо-2020. Але цей етап був як генеральна репетиція до світової першості в Кореї. А вже в Кореї ми розраховуємо однозначно покращити свій результат.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

16.07.2019

Читати далі
Згорнути