НОК закликає здійняти прапори на честь Європейських ігор!

На честь Європейських Ігор за ініціативою НОКу та при підтримці його регіональних відділень Україною котиться хвиля підняття державного прапору України та прапору Національного олімпійського комітету України – знамена майорітимуть на центральних площах та вулицях обласних центрів України, в дитячих оздоровчих та спортивних таборах, палацах спорту, центральних стадіонах тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Мінську стартують ІІ Європейські ігри: склад збірної

 

 

НОК рекомендує провести церемонію підняття державного та олімпійського прапорів «Свято олімпійського прапора» та закликає долучатися всіх прихильників Олімпійського руху!

А Управління фізичної культури і спорту в свою чергу, беручи до уваги важливість заходу, звертається до райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад та всіх небайдужих і просить сприяти проведенню церемонії «Свято олімпійського прапора» у своїх населених пунктах!

Такий захід дуже важливий, адже основною метою церемонії слугує розвиток Олімпійського руху в Україні, пропагування гуманістичних олімпійських ідеалів, сприяння вихованню почуття патріотизму та гордості за свою державу!

Зауважимо, що Всеукраїнська церемонія «Свято олімпійського прапора» проводиться також з нагоди зимового Європейського юнацького фестивалю  в Сараєво (Боснія і Герцеговина), літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю в Баку (Азербайджан) та Всесвітніх пляжних ігор в Сан-Дієго (США).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Мінську стартують ІІ Європейські ігри: склад збірної

Нагадаємо, що ІІ Європейські ігри з 21 по 30 червня відбуватимуться у Мінську (Республіка Білорусь). До Мінська збірна України вирушає у складі 198 спортсменів, до якої увійшли четверо представників Київської області: Наталія Докієнко (веслування на байдарках і каное), Анна Плотіцина (легка атлетика), Олексій Калініченко (греко-римська боротьба та Оксана Клячіна (велоспорт на треку).

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

20.06.2019

Читати далі
Згорнути