чемпіонат світу з кіокушин карате, Краків. фото

Національна збірна - чемпіон світу з кіокушин карате

19-20 листопада у Кракові відбувся чемпіонат світу з кіокушин карате 3rd KWF World Championship - Krakov 2021.

684 учасника з 32 країн завітали до Польщі боротися за звання найкращих каратеків планети.

В результаті збірна України посіла перше загальнокомандне місце, виборовши по 11 золотих та срібних медалей та 18 бронзових та обійшовши Польщу й Іспанію. Свій внесок в національний результат зробили представники клубів Київської області.

Так, вихованка броварського СК "Будокан" Дарина Загороднюк, підопічна тренера Андрія Гаврилюка у віковій категорії 14-15 років та вазі до 50 кг стала чемпіонкою світу.

Катерина Татаурова стала віце - чемпіонкою, виборовши 2 місце серед юніорів.

Також з медальним заліком повертаються до Ірпеня вихованці СК "Санчін".

«Для команди "Санчін" ця поїздка за кордон стала другою цього місяця. І досить успішною, - коментує тренерка клубу Ірина Петренко. - Щоденні виснажливі  тренування, дієти, щоб тримати необхідну вагу для категорії, навчання у випускних класах, фінансові витрати - важкий тернистий спортивний шлях до перемоги. В підсумку наші вихованці зробили свій внесок в загальний результат. Вітаю спортсменів та батьків - це наші спільні здобутки!»

Результати ірпінців говорять самі за себе. Титули чемпіонів світу здобули Олександр Баєр та Тімур Богач. Віце-чемпіоном став Ілля Сергієнко. Треті сходинки п’єдесталу пошани зайняли Михайло Бєлкін та Ростислав Гай.

Ще дві бронзи принесли Київщині її каратеки. Це Арєвік Калюжна з СК "Гунтай" (Вишгород). А також призером став вихованець СК "Арсенал" Олег Крамаренко з Макарова в категорії 14-15 років та вазі +65 кг.