Веселі старти на честь Міжнародного дня захисту дітей, Бородянка. Фото

"Київщина спортивна": Веселі старти на честь Міжнародного дня захисту дітей

До Міжнародного дня захисту дітей низка святкових тематичних заходів прокотилася цими вихідними Київською областю.

Відкривши новий міні-футбольний стадіон в Пустоварівці на Сквирщині та взявши участь у всеукраїнському фестивалі «Ми – діти, твої, Україно» начальник Управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв та заступник голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер завітали на врочистості до Бородянки.

 

 

Адже саме тут під патронатом Управління фізичної культури і спорту КОДА за допомогою очолюваного Денисом Мірзоєвим Київського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” та Бородянської РДА в рамках програми "Київщина спортивна" відбувався обласний спортивно-масовий захід «Веселі старти».

 

 

Програма заходів до дня захисту дітей «Цвіт дитинства» та спортивних змагань в рамках «Веселих стартів» виявилася доволі насиченою та цікавою.

 

 

Родзинкою спортивного свята став щедрий на емоції як учасників, так і гостей легкоатлетичний забіг на 100 м з промовистою назвою «Київщина спортивна» за участю юних легкоатлетів. А які ж змагання без подіуму й нагородження? Тільки не наші. Отже, вручали чесно зароблені відзнаки переможцям та призерам пробігу Сергій Тимофєєв, депутат Київської обласної ради Галина Єрко та головний спеціаліст з питань молоді та спорту Вишгородської Максим Горай.

 

 

Не тільки Королеві спорту приділяли увагу на святі. Гості, попередньо зареєструвавшись, демонстрували вміння та навички, виборюючи нагороди у дартсі, шахах, турнірі з «Beyblade», майстерності у набиванні футбольного м`яча.

 

 

Функціонувало спортивне та ігрове містечко, батути й майстер-класи, аквагрим і розпис хною, безпрограшна лотерея та анімаційна програма. Мешканцям міста та чисельним гостям свята сумувати не доводилося.

 

 

А на сусідній сцені Будинку культури відбувався всеукраїнський пісенний конкурс "Яскраві діти України", національний проект для дітей 6-15 років, який зібрав і цього дня неймовірні таланти.

 

 

І, звісно, нагороджували причетних до демографічного та спортивного розвитку нашої області. А відзначали найдостойніших Сергій Тимофєєв, В’ячеслав Кучер, голова Бородянськоï районної ради Георгій Єрко, голова Бородянської селищної ради Олександр Сахарук та очільник Бородянської районної державної адміністрації Вадим Чередник.

 

 

Відзначимо, що серед спортивної спільноти Київщини нагородили чемпіона України з вільної боротьби Ярослава Черняхівського, нагороду за якого отримав його тренер Микола Мигалюк.

 

 

Також грамоту вручили силачці та рекордсменці, 9-річній Ніколь Князєвій, яка займається воркаутом та дивує навіть найдосвідченіших спортсменів спортсменів.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

03.06.2019

Бородянська РДА
Читати далі
Згорнути