Кубок України з бадмінтону, Одеса. Фото

Команда Київщини - срібний призер Кубка України з бадмінтону

Збірна команда Київської області взяла участь у ІІ Кубку України з бадмінтону серед спортсменів з порушеннями слуху, який приймала курортна Одеса.

За володінням Кубком змагалися 36 спортсменів з п’яти регіонів України: Дніпропетровська, Вінницька, Одеська, Київська області та Київ. Учасники змагань поділились на 3 підгрупи - «А», «Б», «В».         

 

 

Київський регіональний центр «Інваспорт» представили дві команди. Київська область-1 у складі: Коваленко Сергій МСУ, Поплавський Олександр І розряд, Ольшевська Юлія КМСУ, Набіуліна Діана І  розряд. Київська область-2 у складі: Чоловський Богдан ІІ розряд, Москаленко Олександр ІІ розряд, Горела Валерія ІІ розряд та наймолодша учасниця Інгула Анастасія ІІІ розряд на чолі з тренером Анатолієм Кондратюком та Мариною Лаврик.

За результатами жеребкування Київська область-1 потрапила до групи «Б» разом з командами Вінницька область-1 та Дніпропетровська область-2, а друга команда Київщини - до групи «А» разом з Дніпропетровською областю-1 та Київ-2. Змагання проводились за круговою системою. 

Київщина-1 наша команда в групі «Б» стала першою, здобувши дві перемоги над командами Дніпропетровщини рахунком 4:1. Та у важкій боротьбі за вихід з групи з першого місця вирвала перемогу у Вінницької області з рахунком 3:2, що означало вихід до фінальної частини змагань, де вже були команди Дніпропетровської області-1 та Київ -1.

В півфіналі наші спортсмени зустрілися з киянами. Ця гра була принциповою для стичного регіону, адже перемога означала вихід до фіналу. А команда, яка програвала, автоматом займала третє місце. У напруженій боротьбі матч завершився з рахунком 3:2 на користь Київської області-1. Відзначимо, що наші спортсмени були більш підготовлені як фізично, так і тактично.

У фіналі зустрілися Дніпропетровська область-1 та Київська область-1. Фаворитами змагань та цього протистояння була команда з Дніпра, адже всі спортсмени є членами збірної команди України та мають більшу практику. Гра завершилася з рахунком 4:1.

Команда Київщини стала срібним призером ІІ Кубка України з бадмінтону.

Результати Кубку України з бадмінтону серед спортсменів з порушеннями слуху:

1 місце - Дніпропетровська область -1

2 місце - Київська область -1

3 місце - місто Київ -1

4 місце - Вінницька область -1

5 місце - Вінницька область -2

6 місце - Київська область -2

7 місце - м. Київ -2

8 місце - Дніпропетровська область -2

9 місце - Одеська область -1

«Вітаємо спортсменів та тренерів команд Київської області - 1 зі сріблом на Кубку України 2019 року і команду Київської обл.-2 з непоганим виступом, Поплавського Олександра та Набіуліну Діану з виконанням розрядів «Кандидат у майстри спорту України». Бажаємо спортсменам міцного здоров’я та нових перемог!», - коментує Київський регіональний центр «Інваспорт».

 

 

Прес–центр «Інваспорт»

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

15.10.2019

Читати далі
Згорнути