Сергій Тимофєєв, Дмитро Чмирук. Фото

Дмитро Чмирук святкує своє 73-річчя!

Найвидатнішому велогонщику Київщини, майстру спорту СССР, заслуженому тренеру України з велоспорту, заслуженому працівнику фізичної культури і спорту України, голові Федерації велоспорту Київської області, директору Київської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Промінь» з велосипедного спорту (місто Біла Церква) Дмитру Чмируку виповнилося 73 славних роки!

 

 

З великим задоволенням завітав поздоровити заслуженого тренера України Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури  і спорту Київської облдержадміністрації. Адже саме завдяки його роботі і титанічним зусиллям над своїми вихованцями, вірними супутниками останніх стають впевненість, бадьорість, здоров'я і радість, що виливається у все нові й нові здобуті нагороди в скарбничці Київщини  та всієї України.

 

 

Заслуги почесного громадянина міста Біла Церква Дмитра Архиповича годі всі й перерахувати. За всі роки у велошколі підготовлено:

- учасників Олімпійських Ігор 1996,2000, 2004, 2008, 2016 В 2000 на ОІ (Сідней) - 4 срібні медалі,чемпіонів світу -11, призерів 11,чемпіонів Європи - 12, призерів 12, володарів Кубку світу - 26, призерів - 18;

- понад 60 переможців міжнародних змагань, на честь яких піднімався Прапор України та виконувався Гімн У країни,майстрів спорту України - понад 200 спортсменів;

- майстрів спорту міжнародного класу - 83 спортсмени, заслужених майстрів спорту України - 7 спортсменів: із них 6 входять до Золотого фонду м. Біла Церква; заслужених тренерів України – 13. Із них до Золотого фонду м. Біла Церква входять 7 тренерів, в 1976 році учні школи вперше завоювали медалі на чемпіонатах України СРСР; з 1982 року розпочали завойовувати медалі на чемпіонатах Європи, Світу, Кубках Світу, Олімпійських Іграх.

З того часу щорічно учні школи успішно презентують міста Біла Церква, Київщину, Україну на чемпіонатах Європи, Світу, Кубках Світу та раз у 4 роки на Олімпійських Іграх.

 

 

Тож колектив управління фізичної культури і спорту приєднується до побажань і зичить пану Дмитру олімпійського здоров’я та олімпійських чемпіонів!

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

03.01.2018

м.Біла Церква
Білоцерківська РДА
Читати далі
Згорнути