Чемпіонат України з класичного жиму лежачи, Хмельницький. фото

Чемпіонати України з жиму та класичного жиму лежачи. Підсумки паверліфтерів Київщини (ФОТО)

Пів квітня у Хмельницькому тривали змагання з паверліфтингу серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат, ветеранів. Стартували з чемпіонату України з класичного жиму лежачи (3-6 квітня), відразу за ним розпочалася всеукраїнська першість з жиму лежачи (7-9 квітня).
Солідний медальний доробок зробили паверліфтери Київської області, підопічні тренерів Юрія Ликова та Володимира Беттяра.

Впродовж змагань ми оперативно інформували про здобутки спортсменів Київщини, наразі вашій увазі підсумок двох чемпіонатів.

Так, у нелегкій боротьбі Владислав Білоус виборов третє місце серед юнаків у ваговій категорії 66 кг.
Другого змагального дня з класичного жиму наші спортсмени здобули дві срібних нагороди серед юніорів - у категорії 93 кг медаль взяв Кирило Омельченко, в 105 кг - Павло Горецький.
Цього ж дня змагалися жінки всіх вікових груп.
Маємо одне срібло та два золота, а також жіноча збірна Київської області посіла третє загальне командне місце.
Аніта Слободян стала віце-чемпіонкою України в категорії 63 кг серед юніорок. Титули чемпіонів везуть додому Марина Зуй (76 кг) та Тетяна Хом’як (84 кг).
Серед чоловіків Олександр Мишкін з Бородянки посів третє місце у вазі до 120 кг.

Перший змагальний день чемпіонату України з жиму лежачи в екіпіровці стартував із здобутого золота. Кандидатка у майстри спорту Аніта Слободян виборола перше місце з результатом 100 кг у категорії 63 кг серед юніорок.
Також Слободян стала другою у абсолютному заліку.
В результаті збірна команда юніорок Київської області посіла друге командне місце у загальному командному заліку.
Серед чоловіків спортсмен з Бородянки Богдан Шендерчук став чемпіоном України у ваговій категорії до 105 кг.

Нагадаємо, що наступні старти, а саме чемпіонат України з паверліфтингу серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат відбудеться з 23 по 27 квітня в Маріуполі Донецької області.